فهرست
سوال روز: آیا معضل سربازی باعث مجازات فولاد می‌شود؟
سوال روز: آیا معضل سربازی باعث مجازات فولاد می‌شود؟

سوال روز: آیا معضل سربازی باعث مجازات فولاد می‌شود؟

آی‌اسپورت-کارت پایان خدمت دو ستاره‌ی تیم فولاد خوزستان یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی از سوی سازمان نظام وظیفه جعلی اعلام شد.

به گزارش آی‌اسپورت، پس از شکایتی که از کارت معافیت پایان خدمت حمودی و رحمانی صورت گرفت، در سازمان نظام وظیفه یک کمیته‌ی ویژه تشکیل شد و در نهایت این کمیته معافیت این دو بازیکن را جعلی اعلام کرد تا این دو بازیکن به یکی از تیم‌های تراکتورسازی تبریز یا ملوان بندرانزلی برای طی دوران خدمت سربازی منتقل شوند.

در این شرایط آن‌چه امروز چالش ذهن اهالی فوتبال است، این نکته خواهد بود که آیا مجازاتی برای باشگاه فولاد خوزستان به عنوان تیم متخلف در نظر گرفته خواهد شد یا فقط بازیکن‌ها مقصر این تخلف‌اند؟

جالب است که بدانید این پرونده از سوی علی دایی سرمربی پرسپولیس (بعد از حذف مقابل فولاد در جام حذفی) به جریان افتاد. دائی با پیگیری این مسئله به دنبال پس گرفتن عنوان قهرمانی از فولاد خوزستان بود که البته به جائی نرسید.

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-26 14:34:08
نظر دهید
۵ نظر
مهرداد تهران
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۹
من استقلالیم اما واقعا با توجه به اتفاقات فصل قبل حق پرسپولیس قهرمانی بود.هم به خاطر کسر امتیاز الکی از سرخابی های تهران هم داوری ها و هند ارش افشین
محدم رضا
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۸
من موندم شما چرا دارید خودتونو جر میدید؟؟؟؟
چی بهتون میرسه انا برن تیمای نظامی ؟؟
چرا باید برن تیم نظامی ؟؟؟ استقلال و ذوب اهن و چرا نرن؟؟؟؟
عباس
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۹
باید قهرمانی رو ازشون بگیرن تخلف کردن باید مجازات بشن قانون میگه بازیکن سرباز باید تو تیم نظامی بازی کنه حالا اگر این اتفاق با دور زدن قانون اتفاق نیفته باید مصبب اون دور زدن که باشگاه فولاده مجازات بشه
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۱
آره بابا جام بدین به لنگ
سجاد
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۳
حسین ماهینی بازیکن پرسپولیس یکی از بازیکنانیه که معافیت جعلی داره چرا شما و آقای دایی راجع به اون حرفی نمیزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر