فهرست
خرسندنیا:گل اول تراکتور گل نبود / خودم توپ را برگشت دادم و مطمئنم
خرسندنیا:گل اول تراکتور گل نبود / خودم توپ را برگشت دادم و مطمئنم

خرسندنیا:گل اول تراکتور گل نبود / خودم توپ را برگشت دادم و مطمئنم

آی‌اسپورت‌ ـ بازیکن تازه وارد استقلال تهران می گوید برای شروع لیگ لحظه شماری می کند.
به گزارش آی اسپورت ، محمدرضا خرسندنیا مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد آخرین شرایط استقلال گفت : بازی های خوبی را در جام شهدا برگزار کردیم و به هدف خودمان که رسیدن به مرز آمادگی بود دست یافتیم تا در تمرینات پیش از شروع بازی در مقابل راه آهن بیشتر تلاش خواهیم کرد تا به آمادگی صد در صد دست پیدا کنیم.
مدافع استقلال ادامه داد: بازی سختی مقابل راه آهن داریم این تیم از گذشته همیشه مقابل تیم های استقلال و پرسپولیس با انگیزه بالا ظاهر می شود و این کار ما را سخت تر خواهد کرد. امیدواریم بتوانیم لیگ را با قدرت آغاز کنیم.
خرسندنیا در خصوص گل اول تراکتورسازی که وی از روی خط آن را برگردانده بود تصریح کرد: در آن صحنه من نیم متر پشت از خط دروازه بودم اما با ضربه از روی خط  سر توانستم توپ را برگشت بدهم. نمی دانم چطور داور در آن صحنه این توپ را گل اعلام کرد، این در حالی بود که من نیم متر جلوتر بودم. نمی دانم چرا داور در آن صحنه اشتباه کرد. البته که گل دوم تراکتور هم در حالت مشکوک به آفساید به ثمر رسید.
مدافع استقلال در خصوص شرایط خودش تصریح کرد: از امیر قلعه نویی تشکر می کنم که در این دو مسابقه به من اعتماد کرد که به میدان بروم. شرایط خوبی دارم و برای شروع مسابقات و حضور در ترکیب استقلال لحظه شماری می کنم.
خرسندنیا در خصوص کمبود مدافع در دیدار ابتدایی مقابل راه آهن عنوان کرد: دو بازیکن بزرگ ما به علت مصدومیت در این دیدار غایب هستند و به احتمال فراوان شاید من جایگزین آنها بشوم. تمام تلاش خودم را خواهم کرد که در صورت بازی جانشین خیلی خوبی برای آنها در زمین بازی باشم.
مدافع استقلال در پایان گفت: جو استقلال خیلی خوب است و همه بازیکنان تلاش می کنند که امسال بهترین نتایج را کسب کنند.
  ۸  
آی اسپورت
2014-07-26 14:42:30
نظر دهید

۸ نظر
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۷
کم چاخان کن
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۷
نه که گل اول شما گل بود ....
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۳
فوق العاده بود اونشب خیلی خوب دفاع کردی محمد رضا.............
علی
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۹
قرار نبود خودت ببینی داور باید میدید که دید.
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۳
اینم سر از تخم دراورده
سهند از مراغه
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۶
خطایی که محسن ناتورک (محسن فارسی) پیارسال برای تراختور گرفت و کارتی که به حاج صفی داد و تراختور رو علنا بازوند چی ؟ اون چی بود ؟! حقا که فارسید
gyajsdb
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۹
آره گل تراختور گل نبود گل دوم اش نیز افساید بود ولی گل هدیه نا داوری به استقلال ارزش 50 تا گل رو داشت خخخخخخخخخخخخخخخ شما چقدر فارس هستید بخدا
محمد
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۰۵
البته داور به عمد و یا غیر عمد , از اول بازی تا به اخر بسود استقلال سوت زد و همه دیدیم, و داور کنار اول هم طرفدار ابیه, اما کمک داور دوم که اخرین قضاوت و بازی خداحافظی اش بود مسلما با وجدانش قضاوت کرد و زاویه دید و محل استقرارش بخوبی در این قضاوت کمک حالش بود, وهیچ کس مثل او واقعیت را نمیدید, ولی اینجا یک بار دبگر نواقص استادیوم تختی اشکار میشود, که در هر بازی فقط دو تا دوربین انهم از فاصله زیاد بازیها را ضبط میکند و همیشه از صحنه ها عقب است! بهتره در بازیهای مهمتر , حداقل یک دوربین خط کرنر و دروازه هارا در دو طرف داشته باشد تا اینگونه سوء تفاهم پیش نیاید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر