فهرست
نظمی:بختیار را می خواهیم /عملکرد خودم را تایید می کنم!
نظمی:بختیار را می خواهیم /عملکرد خودم را تایید می کنم!

نظمی:بختیار را می خواهیم /عملکرد خودم را تایید می کنم!

آی‌اسپورت‌ ـ مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می  گوید از میان بختیار رحمانی و علی حمودی یکی جذب تراکتورسازی خواهند شد.
جمشید نظمی درباره عملکرد باشگاه تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: باشگاه تراکتوسازی با اهدافی پیش رفت که و به 99 درصد از آن رسید. در مجموع عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات داشته ایم و منطبق با سیاست های باشگاه پیش رفته ایم.
وی در خصوص جذب ادینهو افزود: در آخرین روز نقل و انتقالات بازیکنان خارجی نیز با این بازیکن به توافق رسیدیم و امروز نیز قراردادش در هیات فوتبال ثبت شد. باشگاه با سه بازیکن خارجی وارد مذاکره شد و توانست تمامی آنها را جذب کند دیگر بازیکن جدید را نمی خواهیم چراکه کادر فنی تیم را بسته است.
با بحث جعلی بودن کارت های پایان خدمت بختیار رحمانی و علی حمودی و سرباز شدن این دو بازیکن احتمال دارد آنها جذب تراکتورسازی شوند؟
مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سوال بیان داشت: مدتیست که این بحث ها مطرح شده است اما اینکه چقدر به واقعیت بپیوندد مشخص نیست. اگر این چنین باشد ما می توانیم یکی از این دو بازیکن را جذب کنیم و به نظرم تراکتورسازی بهترین تیم برای فعالیت این بازیکنان است.
نظمی درباره انتقادات شدیدی که از عملکرد تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات می شد تصریح کرد: از ابتدا با این اظهارات و انتقادات موافق نبوده ام و عملکرد خودم را در نقل و انتقالات پیش از آغاز لیگ تایید می کنم. قهرمانی در جام شهدا نشان داد که ما بازیکنان خوبی را جذب کرده ایم و ستاره ها به اسم نیست بلکه بازی یک بازیکن است که او را ستاره می کند. عملکرد در جام شهدا اهداف و سیاست های باشگاه را تایید و اثبات کرد تا نشان دهد انتقادات درست نبوده است.
وی در پایان در خصوص پیش بینی از لیگ چهاردهم گفت: در حال حاضر 15 تیم حریف تراکتورسازی در لیگ برتر دید متفاوتی نسبت به ما دارند و یکی از آرزو و اهدافشان شکست نخوردن مقابل تراکتورسازیست این در حالیست که تیم کامل در جام شهدا حضور نداشت و تیم با ترکیب کامل را در نخستین دیدار لیگ چهاردهم خواهید دید و مطمئنا تراکتورسازی کابوس تیم های لیگ برتری در فصل آینده رقابت های لیگ برتر خواهد بود.
  ۱۵  
آی اسپورت
2014-07-26 15:10:42
نظر دهید

۱۵ نظر
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۷
اشک تراکتور سازی
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۰
این قانون سربازی بازیکن های فوتبال , بدترین قانون ممکن هست
چرا تراکتور بازیکن سرباز بگیره ؟
چرا استقلال پرسپولیس نگیرن ؟

تا این چیزا تو فوتبال ایران هست , فوتبال ایران هیچی نمیشه
عباس
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۲
بازیکن سرباز میگیرن مفت مفت بعد ادعا هم دارن که چون ما ترکیم نمیذارن ما نتیجه بگیریم اگه چشم و رو هم داشته باشن که آذم بهش فشار نمیاد کلی مزایا دارن بعدشم میان پلاکارد جدایی طلبانه میبرن ورزشگاه باعث تاسفه
arsalan
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
به خدا نامردیه. بازیکن رو ما بزرگ کنیم بعد دو دستی تقدیمش کنیم به رقیب
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۹
اشک جد و آباد کابلیته که هنوز دارن تو تویله زندگی میکنن این حرفم خطاب به تایید کننده ی نظرات هم هست ریدیم به هیکلتون با اون تیم دوزاریتون
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۸
استارت سقوط فولاد به لیگ پایینتر ازلحظه ی قهرمانیش زده شد...بازیکن سرباز یک پارتی بازی تمام عیارهست اونم پارتی درپارتی چرانره ملوان
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۵
تهرانیها خودشونو زیاد اذیت نکنن
همونطور که سالهاست دردانه های پایتخت دارن از جیب مردم تغذیه میکنن و دولتی هستن ، تراکتور هم یه تیم نظامیه ... هرچند مزایای نظامی بودن کمتر از دولتی بودنه
بابک
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۰
در جواب عزیزی که میگه : "این قانون سربازی بازیکن های فوتبال , بدترین قانون ممکن هست چرا تراکتور بازیکن سرباز بگیره ؟ چرا استقلال پرسپولیس نگیرن ؟ تا این چیزا تو فوتبال ایران هست , فوتبال ایران هیچی نمیشه "
بودجه و قراردادهای میلیاردی شما هم کل فوتبال ایران ر به باد داد.
محمد تراختور
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
تراختور همیشه با هوادارانش بزرگ بوده است.
هر زمان یاشاسین تراختور
ملوانی
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۴
آقا ملوان بازیکن سرباز تیم های دیگه رو نمی خواد ارزونی تراکتوری ها لطفا بازیکن های جوون خودمون رو به بهانه سربازی نبرید تراکتور
TTT
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۵
آقا ما از خدامونه که ارگان مربوطه دست از سر تیراختور برداره ولی اونا ولکن نیستن! الان تیراختور مشتری دست به نقد زیاد داره.
در مورد ناشناس اولی کاملا معلومه کی اشک است اشک.
Yasasin Tiraxturrrrrrrrr
مهدی
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۴
سربازی رو دوش همه ایرانی ها هست حالا چه بهتر که تیمهایی مثل تراکتور،فجر و ملوان باشن تا بازیکنا به جای رفتن بالای برجک برن و تو این تیمهای نظامی خدمت کنن.در مورد این که بازیکنا اکثرآ میرن تراکتور،باید واقع بین بود که بین تیمهای نظامی بهترین تیم تراکتوره پس بازیکنا این تیمو انتخاب میکنن.
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۴
اشک پارس
Vahid
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۷
ما هم از خدامونه تیم نظامی نباشه و خصوصیش کنن. اینم بگم که باشگاه مشتری دست به نقد کم نداره ولی واگذارش نمیکنن.
در ضمن اگه سپاه سهم باشگاه از درآمدهای کارخونه رو طبق قانون بده تیم نیازی به این سربازا نخواهد داشت ولی چون نمیخوان سهم تیم رو کامل بدن از این قانونا گذاشتن.
heyran
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۱
salam heyran alchah ishlarinan gina site ashmisan??
obirsi loa gedi??
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر