فهرست
گزارش روز : اولین بمب خبری اتلتیکو در راه است
گزارش روز : اولین بمب خبری اتلتیکو در راه است

گزارش روز : اولین بمب خبری اتلتیکو در راه است

آی اسپورت - آنتوان گریزمان می تواند اولین بمب خبری اتلتیکو مادرید در فصل جاری باشد. حتی خرید ماندزوکیچ هم چندان هواداران اتلتی را تحت تاثیر قرار نداد.

گفتگوها بین اتلتیکو و رئال سوسیه داد وارد مراحل پیشرفته ای شده و حتی این بازیکن روز گذشته در توئیتر خودش نام باشگاه سوسیه داد را به عنوان تیمی که در آن حضور دارد حذف کرد.

گریزمان امروز یا فردا وارد مادرید می شود تا مستقیما با مدیران اتلتیکو وارد مذاکره شود. این بازیکن فرانسوی در دو سال گذشته همراه کارلوس ولا نقش مهمی در کسب نتایج خوب سوسیه داد ایفا کردند.

مصدومیت ریبری و نرسیدن او به جام جهانی نیز سبب شد تا گریزمان در ترکیب ثابت فرانسه در جام جهانی به میدان برود و روند مثبت و روبه رشد خودش را این بار در تیم ملی کشورش ادامه دهد.

اتلتی پس از فروختن کاستا،آدریان و ویا به شدت به دنبال خرید مهاجم درجه یک است و گریزمان به عنوان یکی از گزینه ها هفته هاست که مورد توجه چولو سیمئونه قرار دارد.

با این وجود سوسیه داد قصد ندارد تا به این سادگی ها بازیکن ارزشمند خود را از دست بدهد و مبلغ بالایی را به اتلتیکو پیشنهاد داده است. 30 میلیون رقم فسخ قرارداد گریزمان است که روخی بلانکوس ها باید این مبلغ را برای خرید مهاجم فرانسوی بپردازند.

در سال 2011 اتلتیکو به خرید این بازیکن بسیار نزدیک شده بود و حتی گریزمان علنا از علاقه خود برای رفتن به اتلتی سخن گفته بود اما نهایتا او راهی سن سباستین شد.

در هر صورت امسال می تواند سالی باشد که گریزمان به آرزوی خود دست یابد و راهی مادرید و قهرمان فعلی لالیگا شود.

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-07-26 15:53:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر