فهرست
اطلاعیه سازمان لیگ :بلیت فروشی در ورزشگاه ممنوع است / فقط اینترنتی بخرید !
اطلاعیه سازمان لیگ :بلیت فروشی در ورزشگاه ممنوع است / فقط اینترنتی بخرید !

اطلاعیه سازمان لیگ :بلیت فروشی در ورزشگاه ممنوع است / فقط اینترنتی بخرید !

آی اسپورت- سازمان لیگ فوتبال ایران به جهت بالا بردن انگیزه تماشاگران در استفاده از بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی، از دو روش تهیه بلیت از طریق کارت عضویت و کارت ملی در سامانهwww.footballeticket مبادرت ورزیده است. تماشاگران توجه کنند که بلیت مسابقات به هیچ وجه در ورزشگاه آزادی فروخته نخواهد شد و صرفا بر روی اینترنت و از طریق سامانه مذکور فروخته می شود.

 تماشاگران می توانند بلیت های مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی را به روش ذیل تهیه کنند:

به سامانهwww.footballeticket.ir مراجعه و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس در منوی خرید بلیط، با انتخاب بازی، موقعیت و جایگاه خود در استادیوم آزادی و همچنین انتخاب تعداد بلیط مورد نظر، به قسمت ورود اطلاعات وارد ‏شوید. در این قسمت از دو طریق ذیل می‏توانید بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند:

1- از طریق وارد کردن شماره 16 رقمی کارت عضویت
2- از طریق وارد کردن شماره ملی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید بلیت به راهنمای سامانه مراجعه کنید. همچنین با توجه به ابلاغیه سازمان لیگ قیمت بلیط در ورزشگاه آزادی به شرح جدول زیر خواهد بود:
موقعیت
قیمت با کارت عضویت
قیمت با کارت ملی
جایگاه غرب
150000
180000
جایگاه شرق (روبروی جایگاه)
85،000
110000
طبقه اول پشت دروازه
70،000
90،000
طبقه دوم
50،000
70،000

شایان ذکر است برای اعضای سامانه که کارت عضویت دارند و با شماره 16 رقمی کارت، بلیت مسابقات را خریداری می ‏کنند، تخفیف 20 تا 40 درصدی متناسب با موقعیت‏های مختلف استادیوم در نظر گرفته شده است.

همچنین تماشاگرانی که درخواست کارت عضویت نداده‏اند می‏توانند با شماره ملی، متناسب با قیمت های اعلام شده از سامانه، بلیط تهیه کنند.

     
آی اسپورت
2014-07-26 17:12:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر