فهرست
سیاسی: دایی صدمیلیارد هم می ارزد اما ما پول قراردادش را نداریم!/ اول به تیم بستن فکر می کنیم و بعد به کشتی گیرها
سیاسی: دایی صدمیلیارد هم می ارزد اما ما پول قراردادش را نداریم!/ اول به تیم بستن فکر می کنیم و بعد به کشتی گیرها

سیاسی: دایی صدمیلیارد هم می ارزد اما ما پول قراردادش را نداریم!/ اول به تیم بستن فکر می کنیم و بعد به کشتی گیرها

 آی اسپورت - ماجرای مسدود شدن حساب باشگاه، یکی دیگر دردسرهای باشگاه پرسپولیس به شمار می رود. که با شکایت کشتی گیرهای سابق این باشگاه یقه آن را گرفته است. رییس هایت مدیره سرخپوشان در این مورد به فارس گفته است:« برای ما از همه چیز مهم‌تر این است که تیم‌مان بسته شود و سپس به کشتی‌گیران رسیدگی می‌کنیم. شاید با این کار تیم هم دچار مشکلاتی شود اما بالاخره کاری نمی‌شود کرد. در هر صورت جزو برنامه‌های ما این است که مشکل کشتی‌گیران را حل کنیم. الان مشکل ما با 70 یا 80 میلیون تومان حل نمی‌شود بلکه ماجرا چیز دیگری است اما انشالله سعی می‌کنیم کشتی‌گیران به حق و حقوقشان برسند».

او همچنین در مورد دایی و موج های منفی این روزهای جامعه در مورد قرارداد فوق نجومی او نیز گفته است:«به نظر من علی دایی نه تنها 2 میلیارد بلکه 100 میلیارد می‌ارزد اما بستگی به جیب باشگاه دارد که بتواند این پول را بدهد یا خیر. هرکسی برای یک جایی ارزش دارد. دایی در فوتبال ایران قیمت ندارد اما باید ببینیم باشگاهی می‌تواند آن را پرداخت کند یاخیر».

جمله عجیب سیاسی احتمالا به این معناست که باشگاه فعلا برنامه ای برای پرداخت مبلغ قرارداد دایی ندارد. او توضیح ساده ای دارد در پاسخ به اینکه آیا پرسپولیس قادر با پرداخت چنین پولی به دایی خواهد بود یا خیر:« ما اگر پول داشتیم الان وضعیت‌مان با کشتی‌گیران این نبود که هر روز به دادگاه و پاسگاه برویم».

 

  ۸  
آی اسپورت
2014-07-26 17:16:29
نظر دهید

۸ نظر
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
غلط کردی، دو قرون هم نمی ارزه، کالت به کالتی
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۰
آیا میشه باور کرد نیلسون که سال پیش 500 هزار دلار گرفته امسال 200 هزار دلار یا پیام صادقیان 950 میلیون در صورتی که تراکتور به به ایرانپوریان 900 میلیون داده ؟ در کل لیست قرارداد لنگیها باز مثل سال پیش پر از تناقص هست
با وجدان
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
مشکل مملکت شما اشغالای کوس مغز هستین...برو گمشو حروم زاده توله سگ از فوتبال بیرون ... هر خبری از این اشغال می زارین توش کلی کوس شعر تف داده... ای اسبورت عزیز تو رو خدا دیکه از این حیوون چیزی نذار
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۶
دایی دوست داریم به خاطر اینکه به بازیکن حریف پول نمیدی تا با تبانی قهرمان شی
دوست دایم چون افتخار آسیا و ایرانى
دوست داریم چون آقای گل جهانى
دوست داریم چون هویت فوتبال ایرانى
دوست داریم چون بزرگترین فوتبالیست تاریخ ایرانى
دوست داریم چون داری امیر مافیا و دار و دستشو نابود میکنیم
دوست داریم چون با رسوایی قهرمانی تونستى کیسه رو نابود کنى
تا حال به این توجه کردید چرا بعد از کنار گذاشتن ترکى و قهرمانى کیسه دیگه نتونست نتیجه بگیره و به این حال و روز افتاد؟؟؟!!!!!
چرا کیسه امیر مافیا چرا تو آسیا نمتونه هیچ کارى بکنه؟؟؟؟ شاید فقط شاید به خاطر داورا و بازیکنایه تیمایه آسیاییه که نمیشه خریدشون
خراب مورینیو
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۰
اگه 2 میلیارد میارزه همین الان با مزایده بذارینش ... ببینین کی حاضره 100 هزار تمون به این مافیایی پول بده ..... من خودم موندم !!! چطور تمام رفیقهاش تو زندانن و محکوم شدن ولی این آقا مصونیت داره !! از بابک زنجانی و روباهیان تا داستان عربده کشی پارسالش سر داورها .... نمیدونم چرا یاد اولی هوینس مدیرعامل زندانی بایرن مونیخ افتادم !!!!
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۹
پول نداشتی چرا اومدی؟میزاشتی من مدیر پرسپولیس شم
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۷
میشه یه ذره از افتخارات این علی دایی در عرصه مربیگری بفرمایید تا بلکه ما هم یه کمی اطلاع پیدا کنیم؟؟

آخه نه سواد داره نه بلده حرف بزنه از مربیگری هم که صنار سه شاهی حالیش نیست. صد رحمت به علی پروین.
-
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۵
این چرا هر روز مصاحبه میکنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر