فهرست
آرسنال از خرید ایکر کاسیاس صرفنظر کرد
آرسنال از خرید ایکر کاسیاس صرفنظر کرد

آرسنال از خرید ایکر کاسیاس صرفنظر کرد

آی اسپورت - پس از یک هفته گمانه زنی در مورد علاقه آرسنال به خرید کاسیاس سرانجام آرسن ونگر تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرد و بر این اساس دیوید اوسپینای کلمبیایی به دروازه بان جدید آرسنال بدل خواهد شد.

بدین ترتیب ملی پوش کلمبیایی باید برای پست شماره 1 دروازه بانی آرسنال با شزنی رقابت کند. ونگر پس از فروختن فابیانسکی به سوانزی به شدت به دنبال خریدن یک دروازه بان سطح اول برای تیم خود بود.

ونگر همچنین اعلام کرد که شچسنی دروازه بان اول تیمش خواهد بود؛ مگر اینکه اوسپینا در ادامه فصل نمایش های بهتری ارائه بدهد.

او به خبرنگاران گفت:\" در آغاز فصل شچسنی  دروازه بان شماره 1 ما خواهد بود. در ادامه اگر اوسپینا نشان دهد که از شزنی بهتر است برنامه ما تغییر خواهد کرد.\"

از طرفی، ورود احتمالی کیلور ناواس به رئال شرایط دروازه بانی در این تیم را با ابهاماتی روبرو کرده است. آنچلوتی در مصاحبه آخر خود صراحتا گفته بود که پیش از شروع رقابت های لالیگا، تصمیم قطعی خود در مورد دروازه بان اول را اعلام خواهد کرد.

با آمدن ناواس، کهکشانی ها سه دروازه بان آماده را در تیم خود خواهند دید. به احتمال زیاد از بین کاسیاس و لوپس یک نفر باید این تیم را ترک کند.شانس رفتن لوپس از مادرید و پیوستن او به موناکو بسیار زیاد است.

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-07-26 19:26:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر