فهرست
گزارش روز : غیبت مشکوک رونالدینیو در بازی خداحافظی دکو
گزارش روز : غیبت مشکوک رونالدینیو در بازی خداحافظی دکو

گزارش روز : غیبت مشکوک رونالدینیو در بازی خداحافظی دکو

آی اسپورت - شب گذشته بازی خداحافظی دکو  با شکوه خاصی به انجام رسید و بازیکنان سابق پورتو و بارسلونا در دیداری جذاب به تساوی 4-4 دست یافتند.

اما غیبت رونالدینیو که خیلی ها منتظر حضور او در ترکیب بارسا و در کنار مسی بودند؛ باعث تاسف خیلی ها شد.

دیروز اعلام شد که باشگاه اتلتیکو مینیرو اجازه همراهی رونالدینیو با یاران سابقش را صادر نکرده است اما آقای ادواردو مالوف ،سخنگوی باشگاه برزیلی امروز در یک کنفرانس خبری این مساله را رد کرد و عنوان داشت که به رونالدینیو تا روز سه شنبه مرخصی داده بودند و برای خود آنها هم عجیب بود که چگونه این بازیکن در بازی خداحافظی دکو شرکت نکرده است و خواهان ادای توضیحات از سوی این فوق ستاره سابق فوتبال دنیا شد.

رونالدینیو به همین دلیل بازی فردای تیمش مقابل اسپورت رسیفه را نیز از دست خواهد داد.

آقای مالوف گفت :  \" از اینکه نه رونالدینیو و نه برادرش را در بازی خداحافظی دکو ندیدیم متعجب شدیم و امیدوارم که او توضیحات قانع کننده ای برای این کار داشته باشد \"

نکته مشکوک اینجاست که رونالدینیو روز 5 شنبه در توئیتر خودش نوشته بود : \" اتلتیکو مینیرو به راه خودش به خوبی ادامه می دهد و این باشگاه برای همیشه در قلب من جای خواهد داشت \"

این پیغام و سپس عدم حضور بازیکن در پرتغال؛ صحت شایعاتی مبنی بر اختلاف بین رونالدینیو و باشگاه اتلتیکومینیرو  را تایید می کند. این در شرایطی است که از رونالدینیو هنوز اظهار نظری در این مورد شنیده نشده است.

موندودپورتیوو

     
آی اسپورت
2014-07-26 17:50:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر