فهرست
گزارش روز : امیدواری بارسا برای خرید مارکینیوس تا پایان آگوست
گزارش روز : امیدواری بارسا برای خرید مارکینیوس تا پایان آگوست

گزارش روز : امیدواری بارسا برای خرید مارکینیوس تا پایان آگوست

آی اسپورت - بازار نقل و انتقالات شلوغ تر و داغ تر از همیشه به نظر می رسد و بارسلونا نیز در این بازار حضور فعالی دارد. در حال حاضر مهمترین هدف بارسا خرید یک مدافع مرکزی دیگر است و پازل انریکه تنها با خرید مارکینیوس کامل خواهد شد.

این برزیلی بیست ساله از سال گذشته مورد توجه بارسا قرار دارد اما پاریسی ها با 32 میلیون یورو او را از رم خارج کرده و به تیم خود بردند.

بارسلونا سال گذشته به دنبال داوید لوئیس؛مارکینیوس و تیاگو سیلوا برای تقویت خط دفاعی خود بود. هیچ کدام اتفاق نیفتاد. سیلوا و مارکینیوس راهی پی اس جی شدند و بارسا نیز از خرید لوئیس منصرف شد.

جالب اینجاست که لوئیس نیز امسال راهی پاریس شد و حالا پاریسن ژرمن هر سه گزینه سال گذشته بارسا را یکجا در تیم خود می بیند.

از طرفی با آمدن داوید لوئیس، احتمالا مارکینیوس به نیمکت ذخیره ها تبعید خواهد شد. به همین خاطر بود که قبل از جام جهانی این بازیکن با بارسلونا به توافق قطعی رسید. برزیلی 20 ساله دوست ندارد در پاریس به بازی خود ادامه دهد و ترجیح می دهد راهی تیمی شود که هم مربی آن و هم مدیر ورزشیش به عملکرد او ایمان دارند.

بارسا با خرید متئو تا حدودی خیال خود را از منظقه دفاعی راحت کرد و در حالیکه هنوز بیش از 5 هفته به پایان نقل و انتقالات باقی مانده این فرصت را دارد تا با طمانینه روند مذاکرات با پاریسن ژرمن را دنبال کند.

پاریسی ها تاکید کرده اند که قصد فروش مارکینیوس را ندارند. اما اصرار بارسا و نیز خود بازیکن می تواند باعث بروز اتفاقاتی متضاد تا 31 آگوست شوند.

دیروز از فرمالن به عنوان گزینه خرید جدید بارسا در فاز دفاعی نام برده شد اما شنیده های موندودپورتیوو از درون باشگاه حکایت از چیز دیگری دارد.

انریکه و سوبی سارتا شدیدا روی خرید مارکینیوس زوم کرده اند و تا پایان آگوست برای این مهم تلاش خواهند کرد.

منبع : موندودپورتیوو

     
آی اسپورت
2014-07-26 18:15:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر