فهرست
از حساب مسدود تا خرید بزرگ!/ اومانا با پرسپولیس به توافق رسید
از حساب مسدود تا خرید بزرگ!/ اومانا با پرسپولیس به توافق رسید

از حساب مسدود تا خرید بزرگ!/ اومانا با پرسپولیس به توافق رسید

 آی اسپورت- 

  حدود یک هفته پیش و بعد از جدایی قطعی سیدجلال حسینی از جمع سرخپوشان، این باشگاه فعالیت برای خرید یک مدافع سرشناس را آغاز کرد. آن ها با پیشنهادهای اولیه شان توجه میشل اومانا را جلب کردند و در ادامه نیز حاضر شدند رقم پیشنهاد را بالاتر ببرند و حالا گفته می شود بازیکنی که پیش از این به چند باشگاه ایرانی پاسخ منفی داده بود، با پرسپولیس به توافق رسیده و به زودی وارد ایران می شود.                      

این بازیکن 32 ساله، در هر سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی 2006 برای کاستاریکا به میدان رفت و در جام جهانی 2014 نیز یکی از مهره های کلیدی این تیم بود. مدافع یک متر و هشتاد سانتی متری کاستاریکایی ها، پنالتی پیروزی بخش تیمش در دیدار با یونان را به یکی از بهترین خاطره های ورزشی تاریخ این کشور تبدیل کرد اما در دیدار با هلند پنالتی اش را به دستان تیم کرول کوبید. خط دفاعی کاستاریکا در تمام 5 مسابقه اش در جام جهانی تنها 1 گل دریافت کرد تا اومونا و همبازی هایش مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار بگیرند. از یاد نبرید این 5 مسابقه در مقابل تیم های نظیر ایتالیا، انگلیس، یونان، هلند و اروگوئه انجام شده اند.

گفته می شود این بازیکن ظرف 48 ساعت پیش رو به ایران سفر خواهد کرد. پرسپولیس در صورت امضای قرارداد با او می تواند خیال خود را از بابت پست دفاع وسط برای فصل پیش رو راحت کند. جالب اینجاست که این انتقال در حالی نزدیک به نهایی شدن است که در پرسپولیس همه از شرایط بد مالی می گویند و حساب این باشگاه نیز توسط کشتی گیران سابق آن مسدود شده است!

 

 

 

  ۸  
آی اسپورت
2014-07-26 18:19:17
نظر دهید
۸ نظر
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۹
دم خروس
-
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۹
باشگاه بین المللى بازیکن بین المللى میخواد
زنده باد پرسپولیس کبیر
mahdi
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۷
داشاماجان
کیان
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۰
خخخخخ جک میگی عمو؟تیم بین المللی؟هههههه،جام بین المللیتون چیه؟البته غیراز جام ولایت هااااا!!!
رضا
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۱
باشگاه بین المللی،بدون حتی یک جام ک هیچ،بدون یک فینال بین المللی،خخخخخ
ممد
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۸
نقل و انتقالات بین المللی وقتش تموم شد این انتقالم منتفیه
-
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۳۷
جالبه
چه کسی شماره حساب باشگاه رو به طلبکاران داده؟ آیا در داخل باشگاه دست های پنهان در صدد اخلال بوده اند؟ هر حقوق خوانده ای می داند، جز در جرایم اقتصادی و جرایمی نظیر کلاهبرداری که جنبه کیفری دارند که دادستان و دادگاه ممکن است از بانک ها، ثبت و ... استعلامی از وضعیت اموال محکوم علیه بگیرند، در خصوص دعاوی حقوقی، در بحث اجرای احکام یا قرارهای تامینی مثل تامین خواسته و توقیف اموال و حساب ها و ... ، این وظیفه ی متقاضی است که اطلاعات اموال مانند شماره حساب بانکی، یا پلاک ثبتی ملک مورد توقیف را به دادگاه ارائه نماید، و در غیر این صورت دادگاه خودش استعلامی جهت این موضوع نمی کند.
حال سوال این است که چه فرد یا افرادی و با چه نیتی شماره حساب جدید باشگاه را در اختیار طلبکاران قرار داده اند؟
-
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۲
-
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر