فهرست
گزارش روز: سرنوست دنی آلوس و کوادرادو در دست لوئیس انریکه
گزارش روز: سرنوست دنی آلوس و کوادرادو در دست لوئیس انریکه

گزارش روز: سرنوست دنی آلوس و کوادرادو در دست لوئیس انریکه

آی اسپورت - بارسلونا در این تابستان حضوری فعال در بازار نقل و انتقالات دارد و همانطور که سوبی سارتا مدیر ورزشی بارسا در روز معارفه جرمی متئو عنوان داشته بود، هنوز یکی دو خرید این تیم باقی مانده است. یک دفاع مرکزی و یک وینگر راست.

از کوادرادو به عنوان جدی ترین گزینه برای جناح راست بارسا یاد می شود؛ با این وجود در هفته های اخیر این بازیکن از بارسا دور ودورتر شده است.

یکی از دلایل این امر، اظهار تمایل دنی آلوس به ماندن در بارسا است. آلوس که پیش از جام جهانی عنوان کرده بود که قصد ترک بارسا را دارد در پایان جام و در چرخشی 180 درجه ای اعلام کرد که قصد دارد تا پایان قراردادش در باشگاه کاتالانی بماند.

کوادرادو علاوه بر بارسا از یونایتد نیز پیشنهادی جدی دارد و مسلما با ماندن آلوس او ریسک نیمکت نشینی در بارسا را نمی پذیرد.طبق هماهنگی های بوجود آمده، آلوس روز 5 آگوست به اردوی بارسلونا اضافه خواهد شد و مسلما گفتگو با انریکه می تواند آینده این برزیلی در بارسلونا را روشن کند.

هرچند که از باشگاه بارسلونا خبر می رسد که این باشگاه تمایل چندانی به ادامه همکاری با آلوس ندارد. در واقع پرونده انتقال کوادرادو به بارسلونا هنوز بسته نشده است و همه چیز بستگی به مذاکرات و گفتگوهای لوئیس انریکه با آلوس دارد.

کادر مربیگری بارسا مدتهاست که ستاره تیم کلمبیا را زیر نظر دارد و باید ببینیم که آلوس می تواند انریکه را متقاعد کند یا خیر ؟ بارسا باید برای انتقال کوادرادو 42 میلیون هزینه کند و بدون شک می خواهد بخشی از این پول را از فروش آلوس به باشگاهی دیگر بدست بیاورد.

باید توجه داشت که حاشیه های احتمالی حضور همزمان هر دو بازیکن نیز برای بارسلونا و انریکه خطرناک خواهد بود. آنچه مسلم است؛ دو هفته آینده برای آلوس و بارسلونا بسیار حیاتی خواهد بود.

موندودپورتیوو

     
آی اسپورت
2014-07-26 21:54:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر