فهرست
نویدکیا: هر فصل سفید امضا می کنم/ انتشار مبلغ قرارداد کار درستی نیست/ حالاحالاها قهرمانیم!
نویدکیا: هر فصل سفید امضا می کنم/ انتشار مبلغ قرارداد کار درستی نیست/ حالاحالاها قهرمانیم!

نویدکیا: هر فصل سفید امضا می کنم/ انتشار مبلغ قرارداد کار درستی نیست/ حالاحالاها قهرمانیم!

آی اسپورت - کاپیتان تیم فوتبال سپاهان پس از کش و قوس های فراوان، سرانجام در آخرین روز نقل و انتقالات به صورت رسمی اعلام کرد که در این باشگاه خواهد ماند. به گزارش آی اسپورت و به نقل از فوتبال ایران، محرم نویدکیا تاکید دارد که همانند سال های اخیر قراردادش با سپاهان را سفید امضا کرده است. حرف های تازه او در این ارتباط را می توانید در زیر بخوانید:

سفید امضا کردم

من هر فصل سفید امضا می کنم و هیچ وقت اینطور نبوده که برای سپاهانی ها مبلغ تعیین کنم یا اینکه سر بالا رفتن مبلغ قراردادم با مدیران باشگاه چانه بزنم. در این سال ها کی برای سپاهان به خاطر پول بازی کرده‌ام که حالا بخواهم این کار را انجام بدهم؟

پول همه چیز نیست

همیشه برای سپاهان به خاطر دلم بازی کرده ام و در چند سال اخیر هم موقعیت های زیادی برای جدایی داشته ام. هر فصل بدون اینکه مبلغی را تعیین کنم قراردادم را تمدید می کنم تا در پایان فصل مدیران هر چقدر که دوست داشتند را برایم در نظر بگیرند. از آنجایی که همیشه با مصدومیت مواجه بوده ام، برای اینکه بیشتر از آن چیزی که حقم است دریافت نکنم، سفید امضا می کنم. برای من همه چیز پول نیست و اینکه برای تیم محبوبم بازی کنم بیشتر از هر چیزی برایم ارزش دارد.

انتشار مبالغ درست نیست

اصلا این کار درست نیست. مگر در رشته های دیگر که مبلغ قراردادشان خیلی بیشتر از فوتبالیست ها است این کار انجام می شود؟ چرا فقط روی مبلغ قرارداد فوتبالیست ها زوم شده‌اند؟ اینکه یک بازیکن چقدر می گیرد یک مسئله شخصی است و رسانه ای شدن آن اصلاً درست و حرفه ای نیست. خود من خیلی از این کار ناراحت می شوم. چند فصلی است که در فوتبال مان باب شده است و با وجود اینکه واکنش های زیادی هم در پی داشته همچنان این کار انجام می شود.»

حالا حالا قهرمانیم!

خوشبختانه سپاهان این فصل هم مثل فصل های گذشته، در کنار حفظ اسکلت اصلی تیم، نفرات خوبی را هم جذب کرد. فصل گذشته به خاطر برخی از مسائل از جمله جدایی نفراتی مثل جباری نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. اما این فصل می خواهیم ضمن جبران فصل گذشته، بهترین نتایج در جمع مدعیان را بگیریم و دوباره آن حرف من که سپاهان حالا حالا های قهرمان است ثابت شود.

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-26 21:58:36
نظر دهید

۳ نظر
فقط کاپیتان
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۷
فقط کاپیتان
mahdi
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۲۱
داشاماجان سپاهان و لنگ
سپاهان
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۱
اسطوره خیلی دوست داریم.درد و بلات تو سر سرخابیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر