فهرست
فنرباغچه 1-0 سپاهان/ شکست نزدیک بچه های کرانچار
فنرباغچه 1-0 سپاهان/ شکست نزدیک بچه های کرانچار

فنرباغچه 1-0 سپاهان/ شکست نزدیک بچه های کرانچار

آی اسپورت - باشگاه فوتبال سپاهان که در هفته گذشته از اردوی ترکیه به ایران بازگشته بود، به شکلی عجیب بار دیگر وارد این کشور شد تا در یک دیدار تدارکاتی رو در روی باشگاه نامدار فنرباغچه قرار بگیرد. طلایی های اصفهان با تمامی نفرات اصلی امشب در مقابل فنر قرار گرفتند و در نهایت مسابقه را واگذار کردند.

زلاتکو کرانچار برای این دیدار ترکیب شهاب گردان، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، شجاع‌خلیل‌زاده، علی کریمی، رسول نویدکیا، احسان حاج‌صفی، ووریا غفوری، محمدرضا خلعتبری، لوسیانو پریرا و مهدی شریفی را به زمین مسابقه فرستاد. طبق انتظار محرم نویدکیا جایی در این مسابقه نداشت و علی حمودی که شایعه جدایی اش از سپاهان به علت مشکل سربازی مطرح می شود هم در مسابقه غایب بود.

نیمه اول این مسابقه با برتری یک بر صفر تیم میزبان همراه شد. فنرباغچه در حضور 4500 هوادار، با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه از حریف پیش افتاد و تا پایان نیمه پیروزی را حفظ کرد. زننده این گل دوزیک تموز بود.

در آغاز نیمه دوم، رحمان احمدی درون دروازه تیمش قرار گرفت. تیم میزبان نیز 6 تعوبض را در ابتدای نیمه انجام داد. بر خلاف نیمه نخست، در نیمه دوم سپاهانی ها نمایش بهتری ارائه کردند و شانس به تساوی کشاندن کار را نیز داشتند اما مسابقه در نهایت با همان نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

طلایی پوشان به زودی به ایران بازمی گردند تا برای دیدار آخر هفته با تیم پیکان تهران آماده شوند.

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-26 23:16:19
نظر دهید
۳ نظر
aria
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۵
دیگو بازیکن فصل قبل اتلتیکو مادرید هم خریدن!!! اکثر بازیکن فیکساشون امانوئل امنیکه ، ژوزف یوبو ،پریره وبو هم بودن... فقط رائول میرالیش و برونو آلوز انگار نبودن.... دم سپاهان گرم با قهرمان فصل قبل ترکیه 1-0 باختن به نظرم افتخاریه !!!
اونوقت پرسپولیس ما و کیسه میرن با تیمای دسته 2.3 مولداوی و الجزایر بازی میکنن...
بازم میگم دم سپاهان گرم به خاطر پیشرفتشون ، که تیمی نظیر فنر باغچه ازش دعوت میکنه با خرج خودشون باشون بازی کنن...
سپاهان خدا وکیلی حرفه ای ترین تیم این مملکته!
حمید
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۷
دمش گرم جلو تیم 145 هزار یورویی نمایش خوبی داشت
مهرداد الوندى تهرانى
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۵
چه بازى کرد رحمان احمدى،،٤تاگل صددرصد رو گرفت.من استقلالی ام جو ندین توهتل عباسی بازى رو دیدم دیشب پخش کردازشبکه اصفهان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر