فهرست
طلب پییچ پرداخت شد؛ منتظر تائید فیفا
طلب پییچ پرداخت شد؛ منتظر تائید فیفا

طلب پییچ پرداخت شد؛ منتظر تائید فیفا

آی اسپورت – یکی از دغدغه اصلی مسئولان باشگاه استقلال در یکی دو ماه گذشته پرداخت بدهی پروپیچ، بازیکن کروات پیشین تیم فوتبال این باشگاه بود. در شرایطی که چند سال پیش مسئولان باشگاه استقلال می‌توانستند با پرداخت 30 هزار دلار قرارداد پروپیچ را فسخ کنند، این اتفاق نیفتاد تا مطالبات مهاجم کروات با شکایت او از باشگاه استقلال به 430 هزار دلار برسد.

مدیران استقلال در تلاش بودند از مطالبات خود در فیفا به دلیل حضور چهار بازیکن این تیم در جام جهانی 2018 روسیه بدهی پروپیچ را بدهند، اما از طرف دیگر با همکاری سفارت ایران در کرواسی پولی که از منابع دیگر تهیه شده بود را به زاگرب پایتخت این کشور بردند تا بتوانند مطالبات این بازیکن را پرداخت کنند.

هنوز از نحوه دقیق پرداخت مطالبات پروپیچ خبری درج نشده و قرار است مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه توضیح بدهند، اما طبق خبرهای رسیده بدهی پروپیچ و جرایمی که به خاطر دیرکرد گریبانگیر باشگاه استقلال شد، پرداخت شده است. باشگاه استقلال برای اینکه از سوی فیفا محروم نشود، باید منتظر ارسال نامه پروپیچ به فیفا باشد، نامه‌ای که در آن درج می‌شود، مطالباتش را دریافت کرده است. 

 

90tv 

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-07-15 12:10:00
نظر دهید

۳ نظر
@
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۴۰
خب بالاخره همکاری وزارت ورزش، فدراسیون و وزارت امورخارجه و در رأسش تلاش های داورزنی، شخص وزیرپرسپولیسی، تاج، سفیر ایران تو کرواسی، سفیر ایران تو سوئیس جواب داده و تیم مظلوم و مردمی و بی پول کیسه از کسر امتیاز فرار کرد.
وزارتی که 500 هزاریورو مخفیانه ریخت تو جیب این تیم و بعد به دروغ گفتن به هردو تیم پول داده شده مطمئنا تونسته پول رو ببره سفارت ایران تو زاگرب.
جای شکرش باقیه به پروپیج نگفتن چمدون بیار تهران پولت رو ببر یا اینکه تحریم و امریکا اجازه نمیده پولت رو بدیم!
چه خوب که یه تیم مردمی و مظلوم و بی پوله!!!!!!!!
حرف حساب
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۶
بالاخره وزارت ورزش و امور خارجه و سفارت ایران در کرواسی و فدراسیون و سازمان لیگ و ... همه بیسج شدند تا در طی یک پروژه ملی!! تیم حکومتی از جریمه ای که نتیجه نادانی مدیران و فشار و هیجان هوادارنش بوده نجات پیدا کنه! آن هم با پول دولت و بخشی هم اسپانسر مشترک! خدا جای حق نشسته بزودی اناشالله بزودی تقاص این حق خوری ها رو میدید!
..
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۶
پروژه ملی به پایان رسید. فقط موندم اون کیسه کشی که با هزارتا اسم می یومد عر میزد و ناله میکرد الان کجاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر