فهرست
پرسپولیس از یک سوراخ چند بار گزیده می‌شود؟
پرسپولیس از یک سوراخ چند بار گزیده می‌شود؟

پرسپولیس از یک سوراخ چند بار گزیده می‌شود؟

آی اسپورت - این ضرب‌المثل را حتماً شنیده‌اید که از یک سوراخ نباید چند بار گزیده شد. تجربه اکتسابی است و وقتی شما یک بار موضوعی را تجربه کردید، نباید در دفعات بعدی تجربه غلط را تکرار کنید، اما به نظر می‌رسد مدیران پرسپولیس این ضرب‌المثل را نشنیده‌اند و یا شاید هم ما فکر می‌کنیم اینجا ماری هست که می‌گزد و احتمالاً در این سوراخ گنج است که همه مدیران در آن دست می‌کنند. پرسپولیس، مهدی شریفی که حالا ۵ گل در لیگ آذربایجان زده را رد کرد تا جونیور را بیاورد، ولی این برزیلی در حد نیمکت‌نشینی پرسپولیس هم نبود.

چند روز پیش تیم منتخب خارجی‌های پرسپولیس را نوشتیم. به این نام‌ها توجه کنید: نیلسون، لوکا ماریچ، الونگ، ساها، پتروویچ، هوار محمد، فرناندو گابریل، بشار رسن، ابراهیم توره، ایمون زاید و گادوین منشا. ۱۱ بازیکنی که نام بردیم همین حالا از ۱۱ بازیکن اصلی پرسپولیس حداقل ۴ یا ۵ گل به راحتی می‌خورند. منشا را با علیپور، بیرانوند را با نیلسون، الونگ را با شجاع، انصاری را با ساها، بشار را با ترابی و... مقایسه کنید تا متوجه شوید چقدر ایرانی بهتر از خارجی‌های به اصطلاح خوب پرسپولیسی داریم.

جونیور در بهترین حالت تا پایان نیم‌فصل می‌ماند و هنوز فسخ نکرده، لیستی از نام‌های خارجی آماده شده، ولی بهتر است این بار پرسپولیس از تجربه سال‌های گذشته استفاده کند و به جای دور ریختن چند صد هزار دلار با حدود یک یا دو میلیارد تومان بهترین مهاجمان ایرانی لیگ برتر را جذب کند.

 

خبر ورزشی 

۴    
آی اسپورت
2019-11-14 10:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر