فهرست
شکست رئال مادرید مقابل اینتر در ضربات پنالتی
شکست رئال مادرید مقابل اینتر در ضربات پنالتی

شکست رئال مادرید مقابل اینتر در ضربات پنالتی

آی اسپورت- دو تیم رئال مادرید و اینترمیلان بامداد امروز  در اولین دیدار خود در پیش فصل و در جام گینس، به مصاف یکدیگر رفتند که بازی در پایان وقت معمول با نتیجه 1-1 به پایان رسید ولی در ضربات پنالتی این اینتر بود که موفق شد رئال مادرید را شکست دهد و امتیاز بیشتری از این دیدار کسب کند.

بازی در نیمه ی اول با درخشش رئال مادرید همراه بود. سپیدپوشان بسیار خوب کار کردند و بازی را در دست داشتند. از ابتدا در دقیقه 4 گرث بیل با یک ضربه ی سر، توپ را به تیرک دروازه کوبید و موقعیت خطرناکی ایجاد کرد. دقایقی بعد، ستاره ی ولزی از 30 متری با یک شوت دیدنی گل اول بازی را به ثمر رساند و ودروازه اینتر را باز کرد.

در دقیقه 69روی خطا ی په‌په، داور به نفع اینتر پنالتی اعلام کرد و مائورو ایکاردی موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. اینتر در نیمه ی دوم، دروازه بان دوم خود یعنی فرناندز را در دروازه قرار داده بود که با درخشش او و ویدیچ بود که بازی به ضربات پنالتی رفت.

برای رئال، واسکوئس و ناچو در ضربات پنالتی گلزنی کردند و ایسکو، ایارامندی و ماسکارل، توپ‌های خود را از دست دادند. برای اینتر نیز ویدیچ، خوان خسوس، و ایکاردی گلزنی کردند و ام ویلا و ناگاتومو، پنالتی های خود را از دست دادند.

بدین ترتیب اینترمیلان موفق به کسب 2 امتیاز از این دیدار شد و رئال تنها 1 امتیاز کسب کرد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-27 09:48:59
نظر دهید

۲ نظر
بهرام بارسا
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۳۴
رئال هیچ وقت تیم بشو نیست . فقط میتونه از جیب مردم اسپانیا بره بازیکنای گرون قیمت دوزاری بخره . بعدش یعنی چی که اینتر 2 امتیاز گرفت و رئال 1 امتیاز؟ مگه والیباله؟؟؟؟!!!!
mohammadhassan
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۹
داداش رسالت خبرنگاری رو رئایت کن رئال با تیم آکادمیش + چهار تا بازیکن اصلی که اونا هم کامل بازی نکردن بازی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر