فهرست
آلبیول: رفتن از رئال به ناپولی تصمیم درستی بود
آلبیول: رفتن از رئال به ناپولی تصمیم درستی بود

آلبیول: رفتن از رئال به ناپولی تصمیم درستی بود

آی اسپورت- رائول آلبیول، مدافع ناپولی مدعی شد که تصمیمش مبنی بر رفتن از رئال مادرید و پیوستن به ناپولی، تصمیم درستی بوده است.

ن یک فصل بسیار خوب در سن پائولو با قهرمانی در کوپا ایتالیا و کسب سهمیه لیگ قهرمانان را سپری کرد ولی او در ر ئال مادرید به ندرت بازی گرفته می‌شود. او عنوان کرد که احساس خواسته شدن بیشتری از بنیتس نسبت به آنچلوتی دریافت کرده و به همین علت ناپولی را به رئال ترجیح داده است.

او در مصاحبه با توتواسپورت گفت: \" یک سال تصمیمی برای اینکه بیشتر از دوران حضورم در رئال بازی کنم، گرفتم و فکر می‌کنم که کار درستی کردم. سرمربی و هم تیمی هایم از روز اول به من ایمان داشتند. حالا تنها به پیشرفت نیاز دارم.

آلبیول راجع به تفاوت‌های لالیگا و سری آ گفت: \" من تفاوتی بین فوتبال ایتالیا و اسپانیا نمی‌بینم. در حال حاضر، می‌خواهیم  سهمیه لیگ قهرمانان خود را قطعی کنیم. این یک هدف بزرگ برای ماست. ولی امسال برای اسکودتو خواهیم جنگید.کار ساده ای نیست که هر کسی بگوید می‌خواهیم آن را به دست آوریم و در این راه هم موفق باشد. به سختی تلاش خواهیم کرد و اشتباهات این فصلمان را تکرار نمی‌کنیم ولی تیم خوبی هستیم و باید اهداف بزرگی داشته باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-27 10:13:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر