فهرست
لستر ۱-۲ چلسی؛ صعود دشوار به نیمه‌نهایی
لستر ۱-۲ چلسی؛ صعود دشوار به نیمه‌نهایی

لستر ۱-۲ چلسی؛ صعود دشوار به نیمه‌نهایی

آی‌اسپورت- چلسی موفق شد در یک‌چهارم نهایی جام حذفی ۱-۲ لستر را مغلوب کند. در دیداری نفس‌گیر که تکلیف آن در ۱۲۰ دقیقه معلوم شد، چلسی با گلزنی ستاره‌های اسپانیایی خود موراتا و پدرو، راهی نیمه نهایی جام حذفی شد. اولین فرصت برای لستر در دقیقه ۱۰ و روی توپ‌ربایی محرز ایجاد شد اما حضور به موقع رودیگر باعث از دست رفتن موقعیت سیمپسون شد.

در ادامه چلسی بر جریان بازی مسلط شد و در دقیقه ۲۸ و روی همکاری کانته و موراتا، مهاجم اسپانیایی صاحب فرصت شد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

در ادامه جریان بازی بسیار آرام دنبال شد و هیچ یک از ۲ تیم توانایی موقعیت‌سازی نداشتند اما چلسی نهایتا در دقیقه ۴۲ روی اولین فرصت مهم خود به گل رسید. روی پاس دیدنی ویلیان، موراتا با دروازه اشمایکل تک به تک شد و با ضربه‌ای دقیق گل اول تیمش را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری ۰-۱ چلسی به پایان برسد.

اولین فرصت نیمه دوم برای ریاض محرز ایجاد شد اما ضربه او از پشت محوطه راهی به دروازه کابایرو نیافت. در دقیقه ۶۷ ایبورا از راه دور بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او با اختلاف به برون رفت.

 

 

اما بالاخره حملات لسترسیتی در دقیقه ۷۴ جواب داد و روی ارسال محرز و در حالی که چند بار کابایرو ناجی دروازه چلسی شد، در نهایت واردی گل تساوی را به ثمر رساند.

در ادامه و با توجه به احتیاط دو تیم اتفاق خاصی رخ نداد و بازی به اوقات اضافه رفت.

 

 

اوقات اضافه با برتری چلسی آغاز شد و این تیم بعد از تدارک دیدن چند حمله، در لحظات پایانی نیمه اول با ارسال کانته و ضربه سر دیدنی پدرو به گل دوم دست یافت. در دقیقه ۱۱۲ ماگیره فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه سر او به بیرون رفت تا نهایتا چلسی ۱-۲ لستر را مغلوب کند.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-03-18 22:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر