فهرست
چرا آندو استقلالی نمی‌شود؟ تست پزشکی و پول!
چرا آندو استقلالی نمی‌شود؟ تست پزشکی و پول!

چرا آندو استقلالی نمی‌شود؟ تست پزشکی و پول!

آی اسپورت - آندرانیک تیموریان که 2 روز پیش برای بازگشت به استقلال رضایتنامه خود را از تیم ماشین سازی تبریز گرفت هنوز با آبی پوشان به توافق نرسیده است. دلایل طولانی شدن روند توافق تیموریان با استقلال ابتدا شرکت در تست پزشکی و مهم تر از آن عدم توافق مالی طرفین است.

تیموریان به مسئولان استقلال اعلام کرده من مبلغ قراردادم را برای جدایی از ماشین سازی بخشیدم و به استقلال آمدم و مسئولان استقلال در پاسخ گفته اند نمی توانیم این مبلغ را جبران کنیم. مذاکره و چانه زنی دو طرف برای رسیدن به توافق و امضای قرارداد تیموریان با استقلال ادامه دارد.

علیرضا منصوریان هم در نشست خبری قبل از بازی با استقلال خوزستان گفته بود که آندو در صورتی به استقلال می‌آید که با مسئولان باشگاه به توافق مالی مناسبی برسد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-18 12:41:00
نظر دهید

۱ نظر
واقع بين
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
حيف پول به خدا ... مشكلات فني استقلال و عدم نتيجه گيري عقل رو از سر مديران اين تيم زايل كرده و فرت و فرت قراردادهاي تركمنچاي با بازيكنان اشباع شده و به دردنخور مي بندند !!!!... از جيب مردم بدبخت پول يامفت بده به امثال بختيار رحماني و آندو و جباروف و .. و همچنين كاوه رضايي !!!! ... نكته مهم ... كاوه رضايي در حالي امسال مهمترين و موثرترين بازيكن استقلال بوده كه اگر فقط و فقط تك به تك هاش رو گل ميكرد الان استقلال بلاترديد در صدر جدول رده بندي بود !!!!! ... بازيكني كه در طول فصل گذشته در ذوب آهن فقط 6 گل زده چرا بايد قرارداد يك ميليارد و چهارصد ميليوني ببنده ؟؟!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر