فهرست
لو: اوزیل قصد سیاسی نداشت؛ نویر می‌رسد
لو: اوزیل قصد سیاسی نداشت؛ نویر می‌رسد

لو: اوزیل قصد سیاسی نداشت؛ نویر می‌رسد

آی‌اسپورت- انتشار عکسی از اوزیل وگوندوگان در کنار رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، بازتاب‌هایی منفی در کشور آلمان داشت. اردوغان هفته گذشته به انگلیس سفر کرده بود و اوزیل که ریشه ترک دارد، در کنار گوندوگان که او نیز ریشه ترک دارد و جنک توسون، مهاجم اورتون، عکسی به همراه رئیس جمهور ترکیه در فضای مجازی منتشر کرد. در حالی که دولت آلمان با سیاست‌هایی که اردوغان در چند سال اخیر پیش گرفته مخالف است، فدراسیون این کشور به انتقاد از اوزیل برای عکس گرفتن با اردوغان پرداخت.

یوآخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان در همین رابطه گفت: «من در این مورد با اوزیل و گوندوگان به صورت خصوصی صحبت کردم و هر دو به من اطمینان دادند که هدفی سیاسی در پس آن ملاقات و انتشار آن عکس‌ها نبود. برای من این موضوع تمام شده است و بهتر است دیگر به آن پرداخته نشود.»

لو همچنین در خصوص وضعیت مانوئل نویر که در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ پایش را مورد عمل جراحی قرار داده و تا کنون در هیچ بازی رسمی به میدان نرفته گفت: «من در مورد نویر خوشبین هستم و اطمینان دارم که او خود را پیش از جام جهانی به آمادگی کامل خواهد رساند. او دو هفته‌ای می‌شود که به تمرینات بایرن بازگشته و به شرایط فیزیکی خوبی هم رسیده است. معتقدم مانوئل می‌تواند در تمرینات تیم ملی آلمان هم آمادگی خود را به سطح آمادگی بهتری برساند. در نهایت تنها نویر می‌تواند وضعیت خودش را مورد ارزیابی قرار دهد و قرار شده که اگر آماده نبود، صادقانه با من این موضوع را در میان بگذارد. او به مسئولیتی که در قبال خودش و تیم دارد، واقف است. به هر حال نویر در صورتی به جام جهانی می‌رود که صد درصد آماده باشد، در غیر اینصورت این اتفاق نخواهد افتاد.»

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-05-24 21:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر