فهرست
راجرز: عجله ای برای بازگشت لالانا به میادین نداریم
راجرز: عجله ای برای بازگشت لالانا به میادین نداریم

راجرز: عجله ای برای بازگشت لالانا به میادین نداریم

آی اسپورت- برندن راجرز، سرمربی لیورپول عنوان کرد که عجله ای برای بازگشت آدام لالانا به میادین نخواهد داشت.

لالانا که به تازگی از ساوتهمپتون به لیورپول پیوسته است، دچار مصدومیت شدیدی در تمرینات لیورپول در آمریکا شد و انتظار می‌رود که 6 هفته از میادین دور باشد و 3 بازی ابتدایی لیورپول در لیگ برتر را که مقابل سیتی و تاتنهام خواهد بود، از دست بدهد.در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل المپیاکوس، راجرز عنوان کرد که می‌خواهد استراحت خوبی به لالانا بدهد و عجله ای برای بازگشتش ندارد.

او گفت: \" البته که بسیار ناراحت هستیم. احتمالا بین 4 تا 6 هفته از میادین دور خواهد بود. در تمرینات بسیار خوب بود. یک جلسه تمرینی بدون فشار داشتیم و تیم پزشکی نیز مراقب بازیکنان بود. امیدواریم که زود به میادین برگرد ولی عجله ای ناریم. او بازیکن فوق‌العاده ایست و او را برای یک فصل طولانی نیاز داریم.\"

لازار مارکویچ، امره کان و ریکی لمبرت به لیورپول پیوسته اند و انتظار می‌رود لویک رمی، دجان لورن و دیووک اوریجی نیز به زودی سرخ پوش شوند.

راجراز ادامه داد: \" پیدا کردن بازیکنانی که مناسب باشگاه ما باشند کار بسیار سختی بود ولی همانطور که همیشه گفته‌ام، تا بازیکنی را نخریده‌ایم، راجع به او صحبت نمی‌نم ولی پس از قطعی شدن خرید می‌توانم یک روز کامل درباره  آنها صحبت کنم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-27 12:12:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر