فهرست
عکس ماندگار: عادل در تونل وحشت!
عکس ماندگار: عادل در تونل وحشت!

عکس ماندگار: عادل در تونل وحشت!

آی‌اسپورت- عبور از پلکانِ بلند آزادی در بازی‌های حساس، ترسناک‌ترین تجربه ممکن برای عادل فردوسی‌پور است. گزارشگر همه قهرمانی‌های پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر، امروز هم با هجوم وحشتناک هواداران پرسپولیس روی سکوهای آزادی روبرو شد. هوادارانی که خاطره‌های خوبی از صدای این گزارشگر دارند و بخشی از ماندگارترین گل‌های تاریخ باشگاه را با صدای او به ذهن سپرده‌اند. گزارش نبرد پرسپولیس و پدیده، تجربه عجیبی برای عادل بود. او باز هم با بداهه‌های منحصر به فردش، به حضور نوزادهای پرسپولیسی در جشن قهرمانی واکنش نشان داد اما در میانه برگزاری مراسم، به دلیل حضور پدر هادی نوروزی در باکس گزارش، ناچار شد بدون خداحافظی از آنتن شبکه سوم جدا شود. بازی پرسپولیس و پدیده، فرصتی برای خلق یک درام به عادل نداد اما این قاب، لحظه‌ای فراموش‌نشدنی از مسابقه برای گزارشگر محبوب تلویزیون بود. 

۱۱ ۱۲  
آی اسپورت
2017-04-19 21:00:00
نظر دهید

۱۲ نظر
ali
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
ناعادل لنگی پور
۷ ۶
ارمان
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۵۹
خخخخخخخخخخخخخخ.
بسوز که داری خوش میسوزی.
در جواب آرمان گشاد
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۰:۱۱
تیمی قهرمان شد که چهار امتیاز به سرورش داد
۳
در جواب آرمان
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
چخخخخخخ
۵
در جواب آرمان
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۰:۱۷
فک کنم تو برا کم کردن سوزشت بعد دربی خمیردندون شیاف کرده بودی
۳
کیسه پاره پاره
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۵:۳۱
ملکی (سخن گوی سازمان آتش نشانی) گفت: افراد ما آماده خدمات رسانی 24 ساعته به هواداران استقلال میباشد.
۱
نصر اصفهانی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۷:۵۹
بزرگ شدن یکی از ویژگی های گزارشگره الان همه ایران میدونند طرف فردوسی پور لونگیه و بحثی روش نیستند چرا؟ چون علنا تو 90 طرف این تیم را گرفته و رقبا را میکوبه خوب قبلا هم چنین موردی داشتیم؟ نه حتی خیابانی را که برخی می گفتند قرمزه، برای استقلال هم خوب گزارش می کرد طوری که قرمزه ها هم می گفتند آبیه یعنی تا حالا نبوده که پته رنگی بودن یه گزارشگر در حد این بابا رو آب افتاده باشه به نظر من کلا باید از فوتبال داخلی -چه اجرای 90 و چه گزارشگری- حذف اش کنند گزارشگری که علنا طرفداران یک تیم اعلام می کنند فلانی بازی ما را گزارش کنه حقوقشو باید از باشگاه قزمز بگیره نه صدا و سیمای مثلا بیطرف، الان طوری شده که مثل 2-3 سال قبل که هی تکذیب می کرد خودش ام تکذیب نمیکنه میدونه دیگه تکذیب کردن اش یه دروغ شاخداره
۱
سیاوس
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
سلام - یکی نیست در صدا و سیما به جناب آقای پرفسور هزار مدرک که ودش هم امر برش مشتبه شده که چکیده ی آسمان و افتاده از دم فیل و ناصح بر حق تمتم مردم ؟ شاید تقصیر مدیریه یا عادل یا ... که هی هندوانه لای بغل این استاد دکتر حکیم فیلسوف جامعه شناس حضرت خیابانی گذاشته اند یه لحطه هم فکر نمیکنه مدیری در دور همی با این آخی ها و جانم ها و ... سر کارش گذاشته . یکی نیست بگه بابا توهمه دنیا وقتی یه تیم میزبانه گزارشگر هم باید از تیم میزبان و هوادار اون تیم و نه سوهان روح هواداران اون تیم . طبیعیه تو بازی با تراکتور در تبریز باید گزارشگر با اون تیم باشه نه توی بازی که پرسپولیس میزبانه و 70000 تماشاگرش تو استادیوم و جشن قهرمانیش هم هست . تمام وقت میگه اما از اسنقلال و تراکتور هم نمیشه گدشت و هزار صحبت ضد پرسپولیسی بابا ما عادت کردیم همه ضدمون باشن از تآسیس باشگاه تا حالا ولی یه جو انصاف حالا که قهرمان پیش از موعد شدیم و همه ی رکوردها رو زدیم چکار به فصل بعد داری که میگی سخته نگهداری قهرمانی و صورتت گل میاندازه با این حرف . جناب ما پارسال هم قهرمان شدیم بر اساس قانون تمام لیگهای دنیا که برد روبرو هست . ترا خدا یه شب از خبث و خنس و خست و کبر و حسد میشه دست بردارید ؟؟؟!!!
vahid
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۰۰
خبث و خنس و خست و كبر يعني چي؟؟
جون من يكي يكي معنيشو بگو بهم ياد بگيرم :)))
۱
Sepahan
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۱:۴۰
طبق قانون همه لیگها بازی رو در رو حسابه؟جدی؟لیگ برتر انگلیس،کالچو ایتالیا ،بوندسلیگای آلمان،لاشامپیونه فرانسه که تفاضل گل مهمه حتما مال کره مریخ هستن،ی دونه اسپانیا بازی رو در رو هست که برا شما شده کل دنیا ،چون ب نفعتونه،عجب!!!!
۴
کیسه پاره پاره
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۵:۳۱
ملکی (سخن گوی سازمان آتش نشانی) گفت: افراد ما آماده خدمات رسانی 24 ساعته به هواداران استقلال میباشد.
۲
علی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۷:۴۷
برای بازیکنان پرسپولیس که با بچه هاشون اومده بودند متاسفم . اصلا توی این مقطع که همه 2 سال حرف از هانی و هادی میزدند و اگر هم هانی روی سن می رفت باز هم درست نبود که بازکنان با بچه هاشون میومدند چون اون موقع دل هانی می شکست که همه با پدرهاسون اومدند اون تنها اومده است. این وطیفه سید جلال بود که دست هانی را به عنوان پسر خودش بگیره و بر روی سن بیاره. مگر بازیکنان دیگه چطوری بچه هاشون رو آورده بوند. هانی هم همانطور میومد. جای بنگر و نورمحمدی خالی بود . مطمئنا اگر بنگر و نور محمدی بودند هانی غریب نمی موند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر