فهرست
نورمحمدی کمردرد گرفت،نوری سه شنبه تمرین می کند/ بازیکنان پرسپولیس تست پزشکی دادند
نورمحمدی کمردرد گرفت،نوری سه شنبه تمرین می کند/ بازیکنان پرسپولیس تست پزشکی دادند

نورمحمدی کمردرد گرفت،نوری سه شنبه تمرین می کند/ بازیکنان پرسپولیس تست پزشکی دادند

آی اسپورت – از بین بازیکنان پرسپولیس و در تمرین نوبت صبح  امروزعلیرضا نورمحمدی به دلیل کمر درد، استراحت کرد. بنابر اعلام کادر پزشکی، مشکل مدافع پرسپولیس جدی نیست و شرایط او فردا برای انجام تمرینات بررسی می‌شود.پزشک تیم پرسپولیس درباره آخرین وضعیت محمد نوری گفت: «وضعیت این بازیکن رو به بهبود است. او امروز به انجام فیزیوتراپی پرداخت که این برنامه فردا هم ادامه پیدا می‌کند و در برنامه داریم که از سه‌شنبه به تمرینات گروهی برگرددK.
بنابر اعلام کادر پزشکی مهدی دغاغله هم همچنان برنامه فیزیوتراپی را ادامه می‌دهد. وی که صبح امروز در کلینیک باشگاه تحت فیزیوتراپی قرار داشت، ظهر نیز برنامه فیزیوتراپی دارد. برای دغاغله همچنین برنامه حرکت در آب نیز در نظر گرفته شده است تا ضمن کمک به بهبود وی، شرایط بدنی او نیز حفظ شود.
همچنین با هماهنگی کادر پزشکی تیم، تعدادی از بازیکنان که در مرحله اول تست پزشکی حضور نداشتند، پیش از تمرین صبح امروز برای انجام آزمایشات و معاینات پزشکی اعزام شدند.علیرضا نورمحمدی، نیسلون، سوشا مکانی، محمدرضا خانزاده، حسین ماهانی، رضا حقیقی، محمد نوری، هادی و رضا نوروزی، احمد نورالهی، سید علی فاطمی، نادر صفرزایی، علی آستانی و نوید صبوری نفراتی بودند که در این برنامه حضور داشتند.
طبق اعلام کادر پزشکی، این برنامه که مطابق برنامه‌های سازمان لیگ و به منظور صدور مجوز بازی انجام می‌شود، تست قلب، شامل اکوکاردیو گرافی و نوار قلب، آزمایش خون، اندازه گیری درصد چربی، معاینات عمومی و ارتوپدی از قبیل بررسی شانه‌ها، کمر، لگن، زانو و مچ پا و مشاوره تغذیه انجام می‌شود. پس از برنامه صبح امروز، کلیه بازیکنان پرسپولیس آزمایشات پزشکی لازم را انجام داده‌اند.
     
آی اسپورت
2014-07-27 14:05:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر