فهرست
لباس های مکرون نرسید،پرسپولیس « دایی» می پوشد؟
لباس های مکرون نرسید،پرسپولیس « دایی» می پوشد؟

لباس های مکرون نرسید،پرسپولیس « دایی» می پوشد؟

آی اسپورت – پرسپولیس با درخواست اسپانسر این باشگاه  قرارداد آل اشپورت را کنار گذاشت و با برند ایتالیایی مکرون دست همکاری داد تا بعد از 6 سال با البسه ای جدید در لیگ چهاردهم حاضر شود.
البته با وجود قراردادی  که بسته شد البسه این برند ایتالیایی  در تمرینات و اردوهای  پرسپولیس به دست اعضای تیم نرسید تا همه به  شروع فصل و دیدن لباس های جدید در بازی با نفت  تهران  امیدوار باشند.روز گذشته بالاخره خبر رسید البسه پرسپولیس در دو طرح و رنگ از گمرک ترخیص شده و به زودی در اختیار تیم قرار می گیرد اما هنوز هیچ کدام از البسه مکرون به تدارکات تیم پرسپولیس نرسیده است.
از آنجایی که تعطیلات این هفته طولانی است  حالا چاپ اسپانسر و علامت های روی البسه جدید پرسپولیس و رساندن آنها به بازی جمعه  نگرانی هایی را به وجود آورده و کمی بعید به نظر می رسد همه کارا بموقع انجام شود ضمن اینکه اردو سرخ ها از روز پنجشنبه آغاز خواهد شد و اعضای این تیم  باید لباس های مخصوص هتل در اختیار داشته باشند که این لباس ها هم در اختیار تدارکات تیم قرار نگرفته است.
با این شرایط به نظر می رسد اگر البسه اصلی پرسپولیس تا دقیقه 90 و قبل از بازی جمعه آماده نشود پرسپولیس در مصاف با نفت تهران از البسه برند دایی استفاده خواهد کرد  شاید نام بهنام پیشروکیش روی البسه درج شود.این اتفاق در حالی رخ می دهد که حریف پرسپولیس با آل اشپورت قرارداد بسته و فردا هم جشن پیراهنش را برگزار خواهد کرد.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-27 14:13:45
نظر دهید

۲ نظر
MOHSEN.N
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۳
آلشپورت خوبه..به شرطی که از جنس درجه یک و اون ی لباس هایی که تو بازی های جام جهانی واسه تیم ملی زده بود باشه، نه اون درجه دو ها که تو بازی های دیگه تیم ملی میداد یا توی لیگ برتر می ده..مکرون هم که لباس لاتزیو رو میز نه و خوب به نظر میان..اباس تراکتور هم خوبه
Nima
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۷
خیلی خوشحالام که این برند بی کیفیت و بد سلیقه شرش از باشگاه محبوبم کم شد
ایشالا مکرون هم آماده میشه.
تیم رقیب منظورتون استقلاله؟
اونا که میگفتن ال اشپورت بده
میروژ خوبه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر