فهرست
افشارزاده:نکونام باید رعایت می کرد / لازم باشد از او شکایت می کنیم
افشارزاده:نکونام باید رعایت می کرد / لازم باشد از او شکایت می کنیم

افشارزاده:نکونام باید رعایت می کرد / لازم باشد از او شکایت می کنیم

آی‌اسپورت‌ ـ مدیرعامل باشگاه استقلال که از جواد نکونام توقع نداشت چنین مصاحبه ای علیه سرمربی پیشین خودش در تیم های ملی و استقلال انجام دهد. در  گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ در این زمینه صحبت های جالبی انجام می‌ دهد. صحبت های افشارزاده را در این زمینه بخوانید.
بهرام افشارزاده در خصوص آخرین وضعیت تیم استقلال پیش از شروع لیگ چهاردهم و آمادگی تیمش می‌گوید: شرایط خوبی در تیم حاکم است و گزارش هایی که از سوی کادر فنی به دستم می رسد از آمادگی بازیکنان برای حضور در مسابقات لیگ برتر است.
مدیرعامل استقلال درباره اولین بازی تیمش مقابل تیم راه‌آهن و با توجه به وضعیت نامشخص این تیم می‌گوید: موضوعی که هنوز برای ما مشخص نشده این است که روز پنجشنبه باید با چه تیمی بازی کنیم چرا که هنوز وضعیت باشگاه راه آهن روشن نیست و مسئولان باشگاه از جمله آقای نظری جویباری در تلاش هستند تا از طریق سازمان لیگ در این خصوص کسب اطلاع کنند.
مدیرعامل استقلال در این خصوص که جواد نکونام در مصاحبه ای علیه سرمربی تیم استقلال مطالبی را عنوان کرده خاطرنشان کرد: از آقای نکونام توقع این کار را نداشتم او جزو فوتبالیست هایست که بنده علاقه شخصی به او دارم، اما تعجب می کنم که چرا چنین مطالبی از سوی او در مورد سرمربی استقلال که پیش از این سرمربی نکونام در تیم های ملی و استقلال هم بوده عنوان شده است.
وی ادامه داد: اینکه یک بازیکن با یک مربی یا برعکس اختلاف سلیقه داشته باشند یک امر طبیعی است اما به اعتقاد من هرگز نباید چنین اختلافاتی به رسانه ها کشیده شود و طرفین باید حرمت یکدیگر را در سطح جامعه حفظ کنند. خضوع و خشوع جزو اولین آموخته های ورزشکاران در هر رشته ای است که انتظار داشتیم جواد نکونام هم این مسائل را رعایت می کرد. این بازیکن باید رعایت کوچکتری و بزرگتری را می کرد و از  چنین ادبیاتی درباره امیر قلعه نویی استفاده نمی کرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در بیان این موضوع که باشگاه استقلال در قبال این مصاحبه موضع حقوقی خواهد گرفت یا نه گفت: باید به طور دقیق این مصاحبه را همراه با همکارانم در بخش  حقوقی مطالعه کنیم و سپس تصمیمات لازم را در این باره خواهیم گرفت. در صورتی که نیاز به شکایت از این بازیکن باشد، حتما این اقدام صورت می پذیرد.
افشارزاده درباره به حاشیه کشیدن تیم استقلال مبنی بر مصاحبه انجام شده جواد نکونام می گوید: امیر قلعه نویی مربی باتجربه ای است که نه تنها با این مصاحبه ها از مسیر خود منحرف نمی شود بلکه مصمم تر از قبل به کار خود ادامه می دهد.
وی در ارتباط با علت عدم انتشار اسامی برخی از اعضای کادر فنی و بازیکنان در فهرست منتشر شده قراردادهای اعضای کادر فنی روی سایت باشگاه استقلال تصریح کرد: این اتفاق با هماهنگی مسئولان باشگاه انجام شده و قرار است در فهرست جدید اسامی این عزیزان به همراه ارقام قراردادشان منتشر شود و از این بابت مشکلی نیست.
مدیرعامل استقلال در واکنش به مواضعی که رسانه ها درباره انتشار فهرست قراردادهای بازیکنان و مربیان این تیم گرفته اند بیان کرد: از همه اصحاب رسانه تشکر می کنم و همه نقدهایشان را به جان می خرم، اما باید پذیرفت اقدامی که باشگاه استقلال انجام داد کار کوچکی نبود ما تعداد زیادی از بازیکنانمان را با ارقامی کمتر از قرارداد سال گذشته شان در تیم نگه داشتیم و این خود برای باشگاه استقلال اتفاق مثبتی بود که باعث دلگرمی بنده و همه همکارانم در باشگاه شد.
وی در پایان درباره حضور استقلال در لیگ برتر خطاب به هواداران این تیم گفت: امیدواریم بتوانیم در مسابقات پیش روی مقامی در خور شان و نام استقلال کسب کنیم تا هواداران تیم مان با سربلندی از تیم شان حمایت کنند.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-27 14:18:54
نظر دهید
۲ نظر
بیراملو
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۵
اول گوران لاوره
بعد ایمان موسوی
بعدش جباری
بعد از این سه نفر واعظ آشتیانی
و در آخر جواد نکونام
از کارهای زد و بند و مافیایی قلعه نویی گفتند
آیا همه اینها دروغ میگوین؟؟؟؟
آیا وقتش نشده طرفدارای عزیز استقلال از خواب بیدار بشن؟؟؟؟؟
Nima
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
ایشالا وقتی از اتقلال رفتید مصاحبه شمارو هم علیه همین عاغا میخونیم تو همین سایت ارزنده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر