فهرست
افجه ای:نکونام می خواسته خود را مطرح کند! / ادبیات او سخیف است
افجه ای:نکونام می خواسته خود را مطرح کند! / ادبیات او سخیف است

افجه ای:نکونام می خواسته خود را مطرح کند! / ادبیات او سخیف است

آی‌اسپورت‌ ـ سخنگوی هیات مدیره استقلال تهران در اظهارنظری عجیب صحبت های نکونام علیه قلعه نویی را تنها به این علت دانسته که نکونام می‌ خواسته نام خود را مطرح کند.
سید سعید افجه ای سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اظهارات جواد نکونام علیه امیر قلعه نویی اینطور می‌گوید: انتظار ما از کاپیتان تیم ملی خیلی بیشتر از این بود ایشان قبل از اینکه به تیم دیگری بروند در تیم استقلال بودند حتی در روزهای ابتدایی حضورشان در استقلال از نظر بدنی آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات نداشتند اما قلعه نویی باز از ایشان استفاده کرد.
افجه ای ادامه داد: نکونام از ادبیات سخیف استفاده کرده که واقعیت هم ندارد کارنامه درخشان امیر قلعه نویی بر همگان مشخص است ضمن احترام به سایر مربیان ایشان با اختلاف در صدر کسب مقام قهرمانی قرار دارد، حالا ارنج کردن و نتیجه گرایی از هرجایی که باشد طبق گفته آقای نکونام مهم این بوده که نتیجه حاصل شده است.
سخنگوی استقلال با یادآوری بجا آوردن حق استادی و شاگردی خاطرنشان کرد: اصلا انتظار نداشتیم ایشان رسم استاد شاگردی را در نظر نگیرد جواب صحبت های ایشان را اگر آقای قلعه نویی اگر صلاح دیدند خواهند داد نظر شخصی من این است که نکونام با این جوسازی ها می خواست خودش را مطرح کند.
افجه ای در پایان درباره بازی استقلال مقابل استقلال گفت: منتظر مشخص شدن وضعیت راه آهن هستیم و امیدواریم شرایطی فراهم شود که راه آهن هم در لیگ برتر بماند.
  ۷  
آی اسپورت
2014-07-27 14:21:48
نظر دهید

۷ نظر
-
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۸
توکی بیشترتوطرحی
Mehran
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۱
ایشون کاپیتان تیم ملی ایران هستند، شما؟؟؟!
بیراملو
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
اول گوران لاوره
بعد ایمان موسوی
بعدش جباری
بعد از این سه نفر واعظ آشتیانی
و در آخر جواد نکونام
از کارهای زد و بند و مافیایی قلعه نویی گفتند
آیا همه اینها دروغ میگوین؟؟؟؟
آیا وقتش نشده طرفدارای عزیز استقلال از خواب بیدار بشن؟؟؟؟؟
علی
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۰
کاپیتان تیم ملی میخواسته خودش مطرح کنه افجه ای حالت خوبه قرصات خوردی
محمد
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۶
تو حرف نزن تورو خدا تواصلا کی هستی
رضا.اندیمشک
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۸
اگر قلعه نوعی نکونام رو نخواست پس چرا هیچ تیمی برعکس ادعای نکونام حتی با او مذاکره هم نکردند.نکونام وقتی دید از لحاظ فنی خیلی ضعیفه خواست به همه بگه بخاطر مسایل حاشیه ای منو نگرفتن که این اشتباهه.نکونام خیلی از لحاظ فنی افت کرده
مسعود
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۴
کاملا مشخصه که حرفهای نکونام در این برهه از زمان شروع یک کودتای طراحی شده از سمت بیرون ماندگان از استقلال است . بعد از صحبتهای نکونام اینک عکسهای منتشر شده از او به همراه رحمتی ( اختلاف این دو در سال گذشته هنوز از یادمان نرفته ) شروع این کودتا هست و باید منتظر مصاحبه رحمتی - مظلومی - و موسوی - روشن و غیره باشیم و پس از آن باید منتظر یک برنامه هدایت شده و کاملا جانبدارانه از طرف فردوسی پور باشیم .
خیلی مهم است که تیم مدیریتی استقلال از هم اکنون خود را آماده این هجمه پیش بینی شده بکند و با جمع آوری مدارک و اسناد کافی در موقع لزوم نسبت به بی اثر کردن توطئه آنها واکنش نشان دهد .
به امید موفقیت استقلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر