فهرست
استقبال باشگاه مس از حضور در لیگ برتر
استقبال باشگاه مس از حضور در لیگ برتر

استقبال باشگاه مس از حضور در لیگ برتر

آی اسپورت- باشگاه مس کرمان از بازگشت به لیگ برتر به جای تیم راه آهن استقبال کرد. این باشگاه در بیانیه ای که در سایتش منتشر شده است آورده است:

با اتفاقاتی که در رابطه با تیم فوتبال راه آهن تهران رخ داد و خبرهایی مبنی بر ممانعت دستگاه قضایی کشور برای بازی این تیم در لیگ برتر منتشر شده است، برخی منابع خبری صبح امروز از جایگزینی تیم فوتبال مس به جای این تیم در لیگ برتر خبر دادند.

این خبر در حالی منتشر شد که مدیر عامل باشگاه فجرسپاسی رسما از حضور در لیگ برتر به جای راه آهن امتناع کرد و شرایط باشگاه خود را برای حضور در این بازی‌ها مناسب ندانست. از سوی دیگر باشگاه داماش گیلان نیز هفته‌ی پیش توسط مدیر عامل خود رسما اعلام انحلال کرد تا تنها تیم لیگ برتری فصل قبل که امکان جایگزینی با تیم فوتبال راه‌آهن را داشته باشد مس کرمان باشد و از همین رو بود که برخی سایت‌های خبری از احتمال جانشینی مس به جای راه آهن در لیگ برتر صحبت کرده بودند.

باشگاه صنعت مس کرمان در این زمینه اعلام می‌دارد تا این لحظه هیچ پیغام رسمی از سوی فدراسیون بابت این مسئله به باشگاه مس ارسال نشده است و اگر فدراسیون این مسئله را به صورت رسمی به باشگاه مس اعلام کند، این باشگاه در رابطه با این موضوع با بررسی همه‌ی جوانب تصمیم‌گیری خواهد کرد.

بدیهی است که فدارسیون در صورت داشتن چنین تصمیمی، لازم است آن را هرچه سریعتر به صورت رسمی و مکتوب اعلام نماید تا باشگاه مس در این مورد هرچه سریعتر پاسخ خود را بیان کند.

پیش از این گفته شده بود که قوه‌ی قضائیه روز دوشنبه و یا سه‌شنبه در رابطه با باشگاه راه‌آهن تهران که ظاهرا با مبلغی کمتر از رقم کارشناسی شده به مالکان جدیدش منتقل شده است، تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

     
آی اسپورت
2014-07-27 15:06:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر