فهرست
تمرین 2-5-3 نوین در بازی فنر ؛ کرانچار مثل فان خال
تمرین 2-5-3 نوین در بازی فنر ؛ کرانچار مثل فان خال

تمرین 2-5-3 نوین در بازی فنر ؛ کرانچار مثل فان خال

آی اسپورت- کرانچار که پس از کشمکش‌های فراوان قرارداد خود را با سپاهان تمدید کرد برنامه ویژ‌ه‌ای برای سپاهان مدل ۹۳ در نظر گرفته است. در واقع تمام خریدهای سپاهان از جمله عبدالله کرمی و وریا غفوری با در نظر گرفتن ورژن نوین سیستم ۳-۵-۲ انجام شده است و سرمربی کروات از ابتدای فصل جدید تیمش را با این سیستم راهی میادین خواهد کرد. 
سپاهان که در همه بازی‌های تدارکاتی در اصفهان و ترکیه نیز با این سیستم برابر رقبای خود قرار می‌گرفت در فصل جدید خلیل زاده، عقیلی و کرمی را به عنوان ۳ دفاع مرکزی در نظر خواهد داشت که مثل چلسی فصل گذشته و هلند در جام جهانی این دفاع \"خطی\" خواهد بود و بر خلاف ورژن قبلی این سیستم دیگر از سوئیپریا مدافع آخر خبری نخواهد بود.
دو مدافع- هافبک زردپوشان در چپ و راست یعنی حاج صفی و وریا غفوری که به اقتضای این پست از استقامت بالایی برخوردار هستند می‌توانند مهره‌های تعیین کننده کرانچار باشند همچنین نباید از خط حمله مرگبار این تیم گذشت که با وجود شریفی و لوسیانو پریرا و پشت سر آنها خلعتبری بسیار ترسناک به نظر می‌رسد.
تیم‌هایی مثل چلسی، منچسترسیتی و لیورپول در فصل گذشته لیگ برتر انگلیس از این سیستم استفاده می‌کردند همچنین لوئیس فن خال در هلند در جام جهانی این سیستم نوین را در نظر گرفته بود که البته جواب هم داد. فن خال احتمالاً در منچستریونایتد هم این سیستم را اجرا خواهد کرد و باید دید تا چه حد می‌تواند موفق باشد.

     
آی اسپورت
2014-07-27 15:08:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر