فهرست
باقر صادقی: پولی که آخر فصل می گیریم را اعلام کنند نه مبلغ قرارداد را/ به آمادگی صد در صد نرسیده ایم
باقر صادقی: پولی که آخر فصل می گیریم را اعلام کنند نه مبلغ قرارداد را/ به آمادگی صد در صد نرسیده ایم

باقر صادقی: پولی که آخر فصل می گیریم را اعلام کنند نه مبلغ قرارداد را/ به آمادگی صد در صد نرسیده ایم

آی اسپورت-  یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف تیم فوتبال ذوب آهن در دو سال گذشته مشکلات این تیم در چهارچوب دروازه بود که حتی با حضور دروازه بانان خارجی هم حل نشد و در نهایت ذوب آهن در هفته آخر موفق شد مجوز بقا در لیگ برتر را بدست آورد. همین مسئله عاملی شد تا سعید آذری در همان ابتدای فصل نقل و انتقالات به سراغ جذب محمدباقر صادقی دروازه بان سابق تیم ذوب آهن برود و او را بعد از یک فصل دوری از اصفهان دوباره به این شهر بازگرداند. صادقی هم در طی تمرینات ذوب آهن بسیار با انگیزه نشان داده و در گفتگو با ایمنا می‌گوید که به شرایط ذوب آهن در لیگ چهاردهم بسیار امیدوار است.

شرایط خودت برای حضور در لیگ چهاردهم چطور است؟

خدا را شکر شرایط خوب و نرمالی برای اول فصل دارم. البته هنوز به آمادگی صددرصد نرسیدم ولی به نسبت ابتدای تمرینات وضعیت بسیار خوبی دارم.

یکی از مشکلات ذوب آهن در این دو سال اخیر ضعف دروازه‌بانانش بود، امسال این مشکل حل می‌شود؟

من خودم را یک ذوب آهنی کامل می‌دانم و سعی و تلاشم را خواهم کرد. یک فوتبالیست حرفه‌ای هستم و به خاطر تیمی که از بچگی در آنجا بازی کرده‌ام می‌خواهم خوب کار کنم تا ذوب آهن در جدول جایگاه خوبی برای خودش پیدا کند.

الان وضعیت دروازه بانان ذخیره ذوب آهن که به نوعی رقیب هم هستید چگونه است؟

امسال داوود فنایی به عنوان مربی دروازه‌بانان در کنار ماست که سبک کاری‌اش بسیار مشابه با مربی قبلی خودم یعنی تومیسلاو ساویچ است. در بین مربی‌هایی که کار کرده ام فنایی بیشترین شباهت را به تومی دارد و این دو نفر همیشه چند دروازه بان آماده دارند و اصلاً مهم نیست که روزی دروازه بانان اول یا دومشان غیبت داشته باشد چون بقیه هم آماده هستند و همین مسئله رقابت ایجاد می‌کند.

شما سال گذشته یکی از منتقدان جدی انتشار مبالغ قراردادها بودی. امسال هم قرار است این مسئله عملیاتی شود؟

من پارسال به این خاطر معترض بودم چون پولی که برای مثال یک میلیارد تومان اعلام می‌شد حتی پنجاه درصدش هم نصیب یک فوتبالیست نمی‌شد. می می‌گویم پولی که بازیکن آخر فصل می‌گیرد را اعلام کنند. خیلی تیم‌ها قرارداد نجومی می‌بندند ولی حتی نصف آن را هم نمی‌دهند و من خودم این سابقه را داشتم.

محمدباقر صادقی در آخرین فصلی که اصفهان بود با تیم سپاهان شرایط آنچنان خوبی نداشت. چقدر انگیزه برای جبران آن روزها داری؟

بحث ذوب آهن با سپاهان بسیار متفاوت است. من از بچگی حدود ۱۰ سال در ذوب آهن بودم و با جو این باشگاه آشنا هستم. شرایط این دو تیم فرق می‌کند و کار کردن در سپاهان مشکل است و خیلی از بازیکنان جدید به راحتی در سال اول موفق نمی‌شوند. در ذوب آهن شرایط دیگری وجود دارد و امیدوارم که خوب کار کنیم و شرایط خوبی در جدو

     
آی اسپورت
2014-07-27 15:19:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر