فهرست
استرا برای کنفرانس هم مترجم خودش را می‌خواهد!
استرا برای کنفرانس هم مترجم خودش را می‌خواهد!

استرا برای کنفرانس هم مترجم خودش را می‌خواهد!

آی اسپورت -  مشکلات و دلخوری های استراماچونی از باشگاه استقلال هنوز رفع نشده و گل دقایق آخر فولاد که بازی را به تساوی کشاند، آتش زیر خاکستر خشم استراماچونی را شعله ور کرد! دیدار امروز استقلال مقابل فولاد که تا ثانیه های آخر بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال در جریان بود، در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. گل فولاد در شرایطی به ثمر رسید که از وقت های تلف شده ای که داور برای نیمه دوم در نظر گرفته بود هم گذشته بود که همین امر موجب اعتراض شدید استراماچونی شد و در راستای این اعتراض، فغانی کارت زردی را به سرمربی استقلال نشان داد.

روز قبل از دیدار استقلال با فولاد نیز استراماچونی در نشست خبری پیش از مسابقه شرکت نکرد که دلیل اصلی آن صراحتا عنوان نشده اما عصبانیت از دریافت مجدد گل در ثانیه های واپسین بازی با فولاد که برای دومین هفته متوالی تکرار شد، کافی بود تا سرمربی ایتالیایی استقلال با چهره ای غضبناک کنار زمین را ترک کند و علاوه بر شرکت نکردن در نشست خبری پس از بازی، به تنهایی و با عصبانیت ورزشگاه آزادی را ترک کند. به نظر می رسد این حجم از عصبانیت فقط برای گل خوردن در دقایق پایانی یک مسابقه نیست!

به دنبال حضور نیافتن مرد ایتالیایی در کنفرانس خبری، محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال دقایق کوتاهی در نشست حاضر شد و توضیحاتی را درباره حضور نیافتن استراماچونی در کنفرانس مطرح کرد. وی درباره مشکلات مترجم استراماچونی و دلخوری سرمربی از این اتفاقات توضیحاتی داد و عنوان کرد که مشکل مترجم سرمربی حل شده است. اما مساله ای که در این میان مطرح می شود این است که آندره آ استراماچونی تاکید ویژه ای بر حضور مترجم خودش در نشست های خبری دارد اما مدیر رسانه ای و سایر مسئولان استقلال به راحتی از کنار این مساله عبور کرده و صرف حضور مترجم باشگاه ( نه قطعا مترجمی که مدنظر استراماچونی است) در کنار سرمربی در نشست های خبری و نیمکت را کافی می دانند. پیش از این مسئولان تیم اعلام کرده بودند که با استراماچونی به توافق رسیدند تا مترجم باشگاه برای کنفرانس خبری قبل و بعد بازی ها حضور داشته باشد و مترجم خود استراماچونی نیز روی نیمکت باشد اما در عمل چنین موردی دیده نمی شود و به نظر می رسد استراماچونی چه روی نیمکت، چه تمرین و چه در نشست ها مترجم خودش را می خواهد و سکوت این سرمربی، این احتمال را در اذهان تقویت کرده که توافقی بین او و مسئولان بر سر مترجم صورت نگرفته و او کماکان از این موضوع ناراحت است.

ظاهرا برخلاف ادعای مدیرعامل باشگاه استقلال که می گوید با استراماچونی در تعامل کامل است و باهم هماهنگ هستند، شکاف اختلافات حتی عمیق تر از قبل هم شده تا حدی که مرد شماره یک نیمکت استقلال حتی حاضر نیست در نشست های خبری شرکت کرده و درباره اوضاع موجود در باشگاه و حتی حل شدن یا نشدن مشکلات مترجم خود توضیحی بدهد در جایی که حتما خاطرتان هست که چند روز مانده به آغاز لیگ برتر، استراماچونی به دنبال جدایی از استقلال بود و با قول حل شدن مشکلات و برآورده شدن خواسته هایش برای تیم، لیگ را آغاز کرد اما از عصبانیت شدید این سرمربی در دو بازی اول استقلال در لیگ برتر، اینطور برداشت می شود که هنوز توقعات این سرمربی برآورده نشده است هرچند که مدیر رسانه ای استقلال در صحبت های امروزش عنوان کرد با استراماچونی ادامه خواهند داد!

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-08-30 01:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Milad6&4
جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۷:۴۹
این بابا معلومه خیلی خوب در مورد فوتبال ایران اطلاعات داره، قشنگ میدونه بعد از نبردن چیکار کنه که افکارو منحرف کنه.اسطوره ی این کار قلعه نوییه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر