فهرست
بیانی:متعجبم اما درباره نکونام حرف نمی زنم
بیانی:متعجبم اما درباره نکونام حرف نمی زنم

بیانی:متعجبم اما درباره نکونام حرف نمی زنم

آی‌اسپورت‌ ـ شاهرخ بیانی مربی استقلال که همانند دیگر استقلالی ها از مصاحبه جواد نکونام متعجب است و دلیل صحبت های کاپیتان تیم‌ملی‌ را  نمی‌ داند  در  گفت‌وگوی کوتاه با آی‌اسپورت‌ در مورد این رفتار او ابراز بی اطلاعی می‌ کند.
بیانی ابتدا در مورد آن بخش از صحبت های نکونام که مربوط به او می‌ شود می‌ گوید: رابطه من و جواد در استقلال خیلی خوب بود و بعد از آن هم با یکدیگر هیچ مشکلی نداشتیم،  نمی‌ دانم چرا جواد در مورد من چنین صحبت هایی را انجام داده است.
بیانی درباره پاسخگویی به رفتار نکونام و شکایت تیم استقلال از او می‌ گوید: من هیچ نظری در مورد رفتار نکونام ندارم و هیچ علاقه ای هم به اینکه در این زمینه مصاحبه کنم ندارم.
  ۵  
آی اسپورت
2014-07-27 16:21:46
نظر دهید

۵ نظر
سهراب
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۴
شاهرخ تو مرد خوبی هستی ، آدم خوبی هستی اما خب زندگی خرج داره دیگه ، مجبوری خیلی چیزا رو ببینی و دم نزنی ، به هر حال امیر یه سفره ای پهن کرده ، درسته خودش میلیاردی میخوره ، بعد به رفقاش میرسه ، تهش هم یه آب باریکه ای به شما ، اما خب می فهمیم که اون آب باریکه هم تو این وانفسا غنیمته
رضا
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
نکونام رو هیچ تیمی نخواست و هیچ تیمی حتی باهاش مذاکره نکرد.واقعیت این هستش که از لحاظ فنی خیلی افت کرده و با این مصاحبه خواسته افت فنیش رو به مسایل حاشیه ای هدایت بکنه.اگر او دلسوز استقلال بود بایستی قبل از اینکه از استقلال میرفت این حرفها رو میزد نه حالا که همه میدونن فقط واسه ردگم کردن افت فنیش هستش
علی
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
جواد رو به استقلال بخاطر افت فنیش راه ندادن اونم کلی حاشیه درست کرده.همون دسته دو اسپانیا هم راهش نمیدن
امین
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۴
زنده باد نکو. حرف دل خیلیا رو زد. امیدوارم که یه روزی دست بقیه نوچه پرورهای فوتبال هم رو بشه. به نظر من نکو یه کاری رو شروع کرده و باید اینکار توسط امثال مجیدی ها و کریمی ها و ... ادامه پیدا کنه تا آدمهایی مثل قلعه نوعی ، دایی ، فیروز کریمی ، فرهاد کاظمی ، فراز کمالوند و ... که باج خواهی میکنن و کارت به کارت میکنن و تن به هر کثیف کاری میدن از صحنه فوتبال پاک بشن. الان وقتشه که هر کسی بدور از غرض ورزی و کینه جویی شخصی در مورد آدمهای معلوم الحال مصاحبه کنه و هر چی که میدونه بگه.
مسعود
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۴
کاملا مشخصه که حرفهای نکونام در این برهه از زمان شروع یک کودتای طراحی شده از سمت بیرون ماندگان از استقلال است . بعد از صحبتهای نکونام اینک عکسهای منتشر شده از او به همراه رحمتی ( اختلاف این دو در سال گذشته هنوز از یادمان نرفته ) شروع این کودتا هست و باید منتظر مصاحبه رحمتی - مظلومی - و موسوی - روشن و غیره باشیم و پس از آن باید منتظر یک برنامه هدایت شده و کاملا جانبدارانه از طرف فردوسی پور باشیم .
خیلی مهم است که تیم مدیریتی استقلال از هم اکنون خود را آماده این هجمه پیش بینی شده بکند و با جمع آوری مدارک و اسناد کافی در موقع لزوم نسبت به بی اثر کردن توطئه آنها واکنش نشان دهد .
به امید موفقیت استقلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر