فهرست
پیروزی شیمیزو اس‌پالس در هفته‌ی هفتدهم جی‌لیگ
پیروزی شیمیزو اس‌پالس در هفته‌ی هفتدهم جی‌لیگ

پیروزی شیمیزو اس‌پالس در هفته‌ی هفتدهم جی‌لیگ

آی‌اسپورت-امروز هفته‌ی هفدهم رقابت‌های جی‌لیگ بدنبال شد و تیم شیمیزو اس‌پالس که هدایت آن بر عهده‌ی افشین قطبی سرمربی اسبق تیم ملی ایران است، در ورزشگاه خانگی خود، یعنی استادیوم نیهوندایرا شهر شیزئوکا میزبان تیم کاشیوا ریسول بود که در نهایت موفق شد میهمان خود را با سه گل بدرقه کند و اوضاع خود در جدول جی‌لیگ را بهبود بخشد.

به گزارش آی‌اسپورت، شاگردان افشین قطبی که آخرین پیروزی خود را در هفته‌ی نهم رقابت‌های جی‌لیگ در یک دیدار خانگی برابر وگالتا سندای کسب کرده بودند و در ادامه نتایج ناامیدکننده‌ای کسب کردند، موفق شدند بار دیگر با گل‌های نواکویچ در دقایق 30 و 49 و گل هیروئوکا در دقیقه‌ی 58 به موضع پیروزی بازگردند و 21 امتیازی شوند.

پس از پیروزی برابر وگالتا سندای و پیش از پیروزی برابر کاشیوا ریسول، شیمیزو برابر گامبا اوزاکا، کاوازاکی فرونتاله، کاشیما آنتلرزساگان توسو و آلبیرکس نیگاتا  شکست خورده بود و تنها دو تساوی برابر ویسل کوبه و سانفرس هیروشیما کسب کرده بود.

پیش از این دیدار، دو تیم 21 مصاف را به هم انجام داده بودند که سهم شیمیزو 7 پیروزی (2 پیروزی خانگی و 5 پیروزی خارج از خانه) و سهم کاشیوا ریسول 10 پیروزی (4 پیروزی خانگی و 6 پیروزی خارج از خانه) بوده است و 4 دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده بود. نکته‌ی جالب این‌که افشین قطبی در مدت حضور خود در جی‌لیگ موفق به شکست این تیم نشده بود و تنها یک تساوی کسب کرده بود و 5 شکست را متحمل شده بود.

پیش از این دیدار کاشیوا ریسول با داشتن 24 امتیاز در رده‌ی هفتم قرار داشت و شیمیزو با داشتن 18 امتیاز در رده‌ی پانزدهم بود. شاگردان قطبی اکنون با کسب 21 امتیاز در پایان هفته‌ی هفتدهم لیگ هجده تیمی جی‌لیگ در رده‌ی دوازدهم قرار دارند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-27 16:54:34
نظر دهید

۱ نظر
Alireza
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۱
6 سال پیش افشین امپراطور گفت فوتبال ایران کثیفه و مافیا داره نابودش می کنه ....
امروز کاپتان نکو هم به مافیا اذعان کرد!!!
متأسفم برای این فوتبال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر