فهرست
گزارش روز : نقش گریزمان در تغییر تاکتیک احتمالی سیمئونه
گزارش روز : نقش گریزمان در تغییر تاکتیک احتمالی سیمئونه

گزارش روز : نقش گریزمان در تغییر تاکتیک احتمالی سیمئونه

آی اسپورت - امروز در خبرها داشتیم که اتلتیکو مادرید بر سر به خدمت گرفتن آنتوان گریزمان با سوسیه داد به توافقات کلی دست یافته. هر چند این انتقال هنوز رسمی نشده اما به نظر می رسد که این مهاجم جوان فرانسوی را باید متعلق به اتلتیکو بدانیم.

اما با آمدن گریزمان، چولو سیموئونه بار دیگر به سیستم 1-3-2-4 و استفاده از تک مهاجم باز خواهد گشت. این مهاجم بدون شک ماندزوکیچ کروات خواهد بود.

در فصل گذشته و با حضور کاستا و داوید ویا در ترکیب روخی بلانکوس ها ، سیمئونه از ترکیب 2-4-4 استفاده می کرد. در واقع با ورود گریزمان، ال چولو بار دیگر به سیستمی که در فصل 2011-2012 یعنی اولین فصل حضورش در اتلتیکو اتخاذ کرده بود باز می گردد.

او با همین سیستم در فینال یورولیگ بر اتلتیک بیلبائو غلبه کرد. در آن فصل تک مهاجم این تیم فالکائو بود. اما امسال گریزمان به کناره های زمین خواهد رفت و نقشی مشابه ادریان را ایفا خواهد کرد. کوکه نیز پشت ماندزوکیچ نقشی مشابه دیه گو کاستا را ایفا می کند.

آردا،کوکه و گریزمان سه هافبکی هستند که البته هر کدام می توانند نقش یک مهاجم را در زمان حملات ایفا کنند. هر سه، وظیفه تغذیه مهاجم کروات را بر عهده خواهند داشت.

سال گذشته و در نیم فصل، با آمدن دیه گو ریباس، در چندین بازی سیمئونه از 2-4-4 به 1-3-2-4 تغییر سیستم داد اما عدم وجود بازیکنی همچون گریزمان اجازه نمی داد تا این سیستم چندان به کار سیمئونه و تمیش بیاید.

به نظر می رسد که با جذب احتمالی این فرانسوی دست سیمئونه برای بازگشت به سیستم قدیمیش باز باشد.


منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-07-27 16:58:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر