فهرست
کفاشیان: کی روش سرمربی ماست/ پست سرپرست در تیم ملی حذف شده است
کفاشیان: کی روش سرمربی ماست/ پست سرپرست در تیم ملی حذف شده است

کفاشیان: کی روش سرمربی ماست/ پست سرپرست در تیم ملی حذف شده است

رئیس فدراسیون فوتبال ایران پیش از شروع جلسه امروز هیأت رئیسه سازمان لیگ در جمع خبرنگاران گفت اعلام کرد که کارلوس کی روش در روز 29 مرداد به ایران بازخواهد گشت تا قرارداد نهایی را با مدیران فدراسیون به امضا برساند. او همچنین در مورد شائبه های حضور مهدی مهدوی کیا و علی کریمی به عنوان سرپرست و دستیار در این تیم اظهار بی اطلاعی کرد و گفت که نمی داند این حرف ها در چه جلسه ای مطرح شده اند.

کفاشیان امروز در مورد حق پخش تلویزیونی رقابت های لیگ نیز اینگونه اظهارنظر کرد:« باید روی عدد 160 میلیارد توافق کنیم. فصل گذشته آنها قرارداد داشتند اما در این فصل قرارداد ندارند، چطور می‌خواهند به داخل ورزشگاه بیایند؟».

کفاشیان در مورد سرپرستی اخوت در تیم امید و همچنین انتخاب سرپرست برای تیم ملی گفت: «پست سرپرستی در تیم‌های ملی حذف شده و البته با اخوت در حال صحبت هستیم و هنوز انتخاب نشده اما پست سرپرستی حذف شده است و سرپرست روی نیمکت نمی‌نشیند. فقط سرمربی و مربی روی نیمکت می‌نشیند. کی‌روش می‌گوید پست سرپرستی مال 40 سال پیش بوده و اکنون سرپرست فقط کارهای اجرایی مثل تهیه بلیت و کارهای سفر را انجام می‌دهد».

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد انتخابات هیأت فوتبال تهران هم اضافه کرد:« مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با انتخابات مخالف بود و می‌خواست سرپرست برای هیأت فوتبال انتخاب کند و ما هم با سرپرستی مخالف هستیم و به او گفتیم مشکل چیست که ایشان گفتند باید فضایی فراهم شود تا همه بیایند. ما هم گفتیم تمام نفراتی که در گذشته ثبت‌نام کردند بیایند و هر بنی ‌بشری یا هر معجزه‌گر دیگری نیاز است بیاید، انتخابات است دیگر؛ آنها یک رای دارند و ما هم یک رای.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-27 18:25:20
نظر دهید

۱ نظر
ارشیا
يكشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۴
9 مرداد نه 29 مرداد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر