فهرست
الهامی: کمبود بازیکن داریم/ جدایی متوسل زاده توافقی بود
الهامی: کمبود بازیکن داریم/ جدایی متوسل زاده توافقی بود

الهامی: کمبود بازیکن داریم/ جدایی متوسل زاده توافقی بود

آی اسپورت- در فاصله چهار روز مانده به آغاز لیگ برتر و دیدار صبا با ذوب آهن، این تیم اولین جلسه تمرینی خود را روز گذشته و پس از برگزاری اردوی تهران در ورزشگاه هلال احمر قم(زمین اختصاصی باشگاه صبا) انجام داد. به این بهانه گفت و گویی با ساکت الهامی، مربی صبای قم داشتیم تا از آخرین وضعیت تیمش مطلع شویم.

شرایط صبا چطور است؟

خوشبختانه کیفیت بازیکنانی که داریم مطلوب می باشد، اما به این دلیل که برخی از بازیکنان دیر به مجموعه ما اضافه شده اند و با توجه به اینکه کمبود بازیکن داریم، باید این مشکلات را برطرف کنیم تا تیم خوب و کاملی داشته باشیم.

ازچمن ورزشگاه هلال احمر راضی بودید؟

زمین خوبی است ولی کیفیت وسط زمین آن مثل بقیه ورزشگاه ها کاملا ایده آل نیست؛ اما باید در نظر گرفت از بازدید اولیه ای که چندماه پیش از این چمن انجام دادیم، پیشرفت های خوبی داشته است.

جدایی امین متوسل زاده در آخرین روز نقل و انتقالات نظر کادر فنی بود یا خود بازیکن؟

وقتی متوسل زاده را جذب کردیم، فرید کریمی و مهدی مومنی جزء بازیکنان صبا محسوب می شدند و با توجه به این دو گوش سرعتی او را آوردیم. نوع فوتبالمان این بود بازیکنی که بتواند در آن منطقه توپ را به خوبی نگه دارد، بیاوریم ولی وقتی فرید کریمی و مومنی از ما جدا شدند، شرایط فرق کرد. ضمن اینکه امین متوسل زاده هم آنطور که باید و شاید خودش را در قالب تیم ارضا نکرد. با این اتفاقات و تعاملی که بین او، کادر فنی تیم و باشگاه صبا انجام گرفت، این نتیجه حاصل شد که اگر متوسل زاده جای دیگری بازی کند به سود این بازیکن خواهد بود. این را هم باید اضافه کنم، او بازیکن با اخلاق و با معرفتی از خود نشان داد.

از بازیکنان گرفته شده، راضی هستید؟

ابتدای فصل نقل و انتقالات در نظر داشتیم افرادی را برای تقویت تیم اضافه کنیم، اما با توجه به ریزش 13نفره ای که از لیگ گذشته بود، این بازیکنان را برای جایگزینی کسانی که رفته اند جذب کردیم و نتوانستیم آنطور که از اول نقل و انتقالات می خواستیم تیم را تقویت کنیم.شش سهمیه لیگ برتری خود را استفاده کردیم و بقیه تیم را از کسانی که دسته های پایین تر فعالیت داشتند، تکمیل کردیم.

نبود بادامکی در این تمرین علت خاصی داشت؟

حسین شرایط خاصی دارد  و به این دلیل بین بازیکنان نیست، اما به مرور زمان به تیم اضافه خواهد شد.

بازی با ذوب را چطور می بینید؟

بازی بسیار سختی داریم و با توجه به تیم های منسجم آقا یحیی، کار راحتی نخواهیم داشت؛ اما این اولین بازی ما در لیگ است و شرایط خاصی دارد که ما برای شروع خوب مقابل تماشاگرانمان به این پیروزی نیاز داریم.

     
آی اسپورت
2014-07-27 18:38:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر