فهرست

رینا، گزینه جدید گواردیولا برای دروازه بایرن

آی اسپورت- نشریه انگلیسی میرر ادعا کرد که باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد په په رینا، دروازه بان اسپانیایی لیورپول را به خدمت بگیرد.

رینا که فصل گذشته به طور قرضی برای ناپولی بازی کرد، با پایان قراردادش را به آنفیلد برگشت اما از آنجا که ممکن است نیمکت نشین سیمون مینیوله شود، مایل است تا به باشگاه دیگری برود.

البته ناپولی مایل به خرید او بود اما مبلغ 6 میلیون یورویی که لیورپول برای فروش او می خواهد، باشگاه ایتالیایی را منصرف کرد؛ موضوعی است که در صورت تمایل بایرنی ها، بعید است مانعی جدی برای انجام این انتقال باشد.

پیش از این گفته شده بود که بایرن در حال به خدمت گرفتن کیلور ناواس، دروازه بان کاستاریکایی لوانته است اما به نظر می رسد مقصد احتمالی او رئال مادرید خواهد بود.

روز گذشته زمزمه هایی در مورد احتمال پیوستن ویکتور والدس به بایرن شنیده می شد اما اکنون از رینا به عنوان گزینه مورد نظر گواردیولا نام برده می شود. رینا چند روز قبل گفته بود که می خواهد سال های پایانی دوران حرفه ای اش را در لالیگا سپری کند اما پیشنهاد بازی در تیمی که سرمربی و چند ستاره آن اسپانیایی هستند هم می تواند برای او جالب توجه باشد.

     
آی اسپورت
2014-07-27 21:26:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر