فهرست
سیدجلال: دوست دارم توهین کنم، اما احترام می‌گذارم
سیدجلال: دوست دارم توهین کنم، اما احترام می‌گذارم

سیدجلال: دوست دارم توهین کنم، اما احترام می‌گذارم

آی‌اسپورت- سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس بعد از برد برابر نفت در جام حذفی گفت: شرایط سخت بود و بعد از بازی الهلال فشار زیادی رویمان بود اما توانستیم بازی خوبی انجام بدهیم.

حسینی درباره بازی‌های فشرده پرسپولیس هم گفت: همه جای دنیا همین شرایط را دارند اما ما شرایط و امکانات باشگاه مان به این صورت است. نه زمین مناسب برای تمرین داریم و نه شرایط مناسب برای ریکاوری و با این شرایط دست و پنجه نرم می‌کنیم.

حسینی به شایعه دوپینگش هم واکنش تندی نشان داد و گفت: متاسفانه دوست دارم توهین کنم ولی احترام می‌گذارم. نمی‌دانم چه بگویم ولی این خبر در همه جا کار شده بود، چند روزنامه این خبر را کار کردند و البته فضای مجازی که به نظرم مسخره است. رسانه‌هایی هم که این خبر را کار کردند دوست داشتم به آنها توهین کنم ولی این کار را نمی‌کنم. متاسفانه قانونی هم وجود ندارد که با این مسائل برخورد شود. این خبرها با آبروی افراد بازی می‌کند ولی انشاالله خیر است.

کاپیتان سرخ‌ها درباره درگیری‌اش با بیک‌زاده هم گفت: چیز خاصی نبود. هاشم گفت بازیکن ما مصدوم شد وباید توپ را بیرون می زدیم و من هم گفتم بار چندم است و دوست ندارم توپ را بیرون بزنم. دوست نداشتم توپ را بیرون بزنم.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-10-22 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حاشیه اسپرت
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۴۸
اصلاح کن:
دوست دارن توهین کنم نه دوس دارم توهین کنم خخخخ
۶
سیروس
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۶
این پرخاشگری ها خودش نشانه ای از دوپینگه
***
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۱
واسه همینه چشمی تو هربازی سه بار باید اخراج بشه ؟حالا باز خودتون بهتر میدونین بالاخره اسطورتون دستی بر اتش داشته
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر