فهرست
چرا استقلال پژمان منتظری را نخواست؟
چرا استقلال پژمان منتظری را نخواست؟

چرا استقلال پژمان منتظری را نخواست؟

آی اسپورت - پژمان منتظری اگرچه از سوی فرهاد مجیدی دعوت به همکاری شده بود اما عملا با رفتن مجیدی دیگر کسی سراغی از او هم نگرفت. سرانجام پژمان در مصاحبه ای با ورزش سه جدایی از استقلال و وداع با تیم ملی را رسما علنی کرد. او در بخشی از این مصاحبه گفته است:«من خودم منتظر بودم که قراردادم تمدید شود اما با وریا، سیدحسین و حتی پاتوسی صحبت می کردم و آرامشان می کردم که با آنها تماس می گیرند. به آنها گفتم نباید به جز استقلال به جای دیگری فکر کنند. آخرین بار که با پاتوسی حرف زدم نگران بود و می گفت کسی با من حرفی نزده. من به او اطمینان دادم که باشگاه کارهای تمدید قراردادش را انجام می دهد و خیالش راحت شد. بازیکن وقتی با ذهن مشغول به تعطیلات برود از آن تعطیلات لذت نمی برد.»

البته استقلال ۶۰۰ هزار دلار برای یک فصل ندارد که بپردازد تا بتواند پاتوسی را نگه دارد و با توجه به اینکه مدیر برنامه های پاتوسی لکو را به العین برده، اصلا بعید نیست او سال بعد را در امارات بازی کند. تیمی که از بد حادثه انگار هر بار بر حسب قرعه در آسیا به استقلال می خورد!  

ماجرای حسینی، نورافکن، وریا و علی کریمی که دعوای بین باشگاه با مدیر برنامه های شان است و باید دید به کجا می انجامد اما چرا آبی‌ها با پژمان به بن بست رسیدند؟ همه اتفاقات در سال ۹۸ رخ داد و تقریبا بعد از دربی. زمانی که قدرت رحمتی در تیم کم شد.

پژمان به عنوان کاپیتان دو مرحله تیم را به مرحله اعتصاب رساند تا بازیکنان مطالبات شان را بگیرند. کاری که رحمتی در دوره حضورش در زمین انجامش نداده بود. آن اعتصاب‌ها احتمالا بی دلیل در تصمیم گیری جدید مدیران استقلال نبوده است. حالا پژمان منتظری که از تیم ملی هم خداحافظی کرده به احتمال فراوان برای سال آخر فوتبالش به اهواز بر می گردد و در فولاد بازی می کند.

 

خبر آنلاین

  ۵  
آی اسپورت
2019-06-18 14:45:00
نظر دهید

۵ نظر
تاج
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۸
یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل قبل ...
۱
اهواز آبی
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۸
استقلال رو نابود کردن....هیچ نظر و حرفی هم مهم نیست جز خطیر...مطمئنا خطیر به جایی وصله
۱
محسن
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۹
دلیل نخواستن پژمان اون‌ مصاحبه اش بر علیه مافیای استقلاله و لاغیر
۱
لاجورد
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۳۱
حذف باثبات ترین و بی حاشیه ترین بازیکنمون، کاپیتان پژمان فقط بدلیل افشاگری چندهفته قبلش علیه اطرافیان فتحی و بابایی است... به پیش برای نابودی تاج کبیر
۱
....
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۲۹
یبربر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر