فهرست
پیام جدید کی‌روش؛ دعوت به اتحاد
پیام جدید کی‌روش؛ دعوت به اتحاد

پیام جدید کی‌روش؛ دعوت به اتحاد

آی اسپورت - کارلوس کی روش هر از چند گاهی این پیام را در صفحه شخصی اش بارگذاری می کند. همه برای تیم ملی. این پیام او بدین منظور است که همه باید برای کمک به تیم ملی بسیج شوند. و جالب اینکه همیشه می گوید وضعیت در مورد تیم ملی این طور نیست و برخی مخالف نتیجه گیری او با تیم ملی هستند.

در روزهای اخیر اشاره حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید مبنی بر اینکه ساختمان پک را از نزدیک ندیده چه برسد به اینکه در آن تمرین کنند، موجب واکنش تند کارلوس کی روش شد. سرمربی تیم ملی دیروز در پاسخ به صحبت های حمید استیلی گفته بود چطور ایشان وقت دارد برای تماشای بازی های جام جهانی به روسیه برود و حتی در اردوی تیم ملی حاضر شود و با ملی پوشان خوش و بش کند اما وقت ندارد ساختمان پک را از نزدیک ببیند.

حمید استیلی البته بعد از این مصاحبه کمی تغییر موضع داد و سعی کرد صحبت هایی کند که بیش از این منجر به تنش نشود. حالا کی روش هم همین کار را کرده و بعداز پایان دعوا همه را به اتحاد در مورد تیم ملی در مسیر حضور در جام ملت های آسیا دعوت کرده است.

1
1
 

 

۲۸ ۱۸  
آی اسپورت
2018-10-14 13:20:00
نظر دهید

۱۸ نظر
اکبر
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
یاد گرفته... ازضعف مدیران بالادستیش استفاده میکنه و خیلی دیپلمات وار، زیردستهاشو میفرسته وسط دعوا، بعد در نقش مصلح جهانی ظاهر میشه و جون میدونه که کسی دور و برش جرات حرف زدن نداره، پیام دوستی میده و امتیاز میگیره و میشه آقا خوبه... چقدر ما رو حقیر و تحقیر کردن این دار و دسته فدراسیون. شرم باد
امید
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
تیم ملی حال حاضر ایران با اختلاف نچسب ترین و چندش آورترین تیمه ادواره
محسن
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۱
دربی اخیر را یادآوری می کنم. ...با اختلاف فاحش چندش آورترین فوتبال ایران را تماشا کردیم و از مربیان دو تیم که میگفتند ما باید در بازی مقابل پرتغال و اسپانیا چنین و چنان. . میکردیم و .....بعضی از دوستان رنگی قضاوت می‌کنند و این کار دور از انصاف است
علیرضا
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۶
محسن خودت رو به خریت نزن! دربی همیشه اینطوری بود! ربطی به فوتبال ما یا چندش بازی کردن تیم ملی نداره! کیروش پرست!
۶
قارتال
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
جناب علیرضا چرا باید دربی همیشه ضعیف ترین بازی لیگ باشه؟
امید
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
شرم بر فدراسیونی که مربیش میاد به استیلی که مدیر زیرمجموعه خودش هست توهین میکنه و فدراسیون مثل بز نگاه میکنه. اگه فدراسیون یه جو جنم داشته باشه، باید اون دستیار کیروش الدنگ را بخاطر توهین به یک مدیر نه، بخاطر توهین به استیلی به عنوان یک شهروند ایرانی، اخراج مینه
محسن
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
حقیقتا ما شهروندان ایرانی خودمان هر روز چه عرض کنم هر ساعت به هم توهین باز هم چه عرض کنم. .....همدیگر را جلوی چشم زن و بچه در میاریم
حالا بگو با ما چکار باید بکنند! !؟
محسن
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
کیروش دوست داریم
666
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۷
عجب رویی داره؟ چطور میتونه با این همه دعوا و مصاحبه های زشت خودش و همکارانش باز بیاد از اتحاد حرف بزنه!
كسري
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
جالبه افراد زير مجموعش هر چي كه لياقت خودشونه به زبون مياره و بعد از اونور دعوت به اتحاد ميكنه،لابد با همين پروپاچين،ميخاي بري چين و ماچين،نه مرتيكه رفتارت رو درست كن تا بشه از اتحاد صحبت كرد و هرموقع نگاه از بالاتو برداشتي اونموقع ميشه از اتحاد حرف زد.
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
خدایا ما با این مرد چه کردیم؟ این مرد کپی برابر اصل حاکمان ارشد ایران شده . انگار اصلا اون مردی که شهروند اروپای غربی بود و دستیار فرگوسن و مغز متفکر منچستر یونایتد مرده و بجاش یکی از مدیران این چهل سال ماسک چهره کارلوس کی‌روش رو به صورت زده و اداشو درمیاره . پاچه خاری برای بالادستی ها ، خلق و خوی مستبدانه ، روابط مالی غیر شفاف و حالا هم توقع اتحاد داشتن با چاشنی تحقیر همکارانش .
اگر من جای دکتر یوسف اباذری یا ناصر فکوهی بودم ، بدون شک موضوع پایان نامه یکی از دانشجوهامو بررسی جامعه‌شناسانه تغییر رفتار و ایرانیزه شدن کارلوس کی‌روش به عنوان یک مستشار نامدار و گران قیمت خارجی تعیین می کردم
۶
حرف حساب
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
کیروش دقیقا رفتار کشورهای غربی رو داره اگه جلوش کم اوردید بیشتر میخواد و سوارتون هم میشه ولی اگه مثل برانکو جلوش وایستادید عقب نشنیی میکنه و شغال وار منتظر ضربه زدن از پشت میمونه! استیلی اشتباه کرد کوتاه اومد! دیگه همه شناختندش! خوشحالم که به جز یه مشت جیره خوار حروم لقمه اش در رسانه هایی مثل نود و خبر ورزشی و خبر انلاین و ... بقیه دیگه ازش بردیدند. امروز انتقادها از این مردک بی شخصیت به اوجش رسیده!
۳
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۷
اتحاد به سبک عالیجناب کی‌روش یعنی «ذوب در من» . کم مانده مثل استاد تمساح از اتحاد خوب حول محور «ول+ایت» و اتحاد بد مثل جنگ احزاب حرف بزنن!!!
۳
.
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۱
.
آنتی بنفش
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۴
من مخاطب این سایت، با کامنت های جنون آمیز ی که ازت سراغ دارم، بعید می دونم این حرف ها به ذهنت برسه . اصلا در اندازه ای نیستی که بخوای درباره امثال اباذری صحبت کنی. بهتره این ماسکی که ازش صحبت کردی رو خودت زودتر از همه برداری.
آنتی بنفش
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
خطاب به فرزاد مهریار؛
من مخاطب این سایت، با کامنت های جنون آمیزی که ازت سراغ دارم، بعید می دونم این حرف ها به ذهنت برسه . اصلا در اندازه ای نیستی که بخوای درباره امثال اباذری صحبت کنی. بهتره این ماسکی که ازش صحبت کردی رو خودت زودتر از همه برداری.
۱ ۱
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
به آنتی بنفش
اولا کسانی به نام من کامنت های بسیار وقیحانه و البته ضد پرسپولیسی میذارن ، اگر منظورت اوناست که طبعا یه آدمی که منو می‌شناسه نباید باور کنه .
در غیر این صورت ، تو در حد و اندازه ای نیستی که برای من تعیین تکلیف کنی .
۱
Reza
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۲
خدا پژمان راهبر ،عادل فردوسی پور و عشوندی رو از کیروش نگیره ،روزی صد تا مقاله در ستایش او مینویسند اما گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود ،حالا هی بنویسین
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر