فهرست
اعتراض شدید؛ بازی استقلال قابل دفاع نیست
اعتراض شدید؛ بازی استقلال قابل دفاع نیست

اعتراض شدید؛ بازی استقلال قابل دفاع نیست

آی اسپورت – شعف گلزنی استقلال با آمدن وینفرد شفر هم حل نشده و این تیم علیرغم پیشرفت در برخی آیتم‌های بازی هنوز در گل زدن لنگ می‌زند. این مشکل صدای همه را درآورده استو از جمله میثم منیعی که سابقه حضور در استقلال را هم دارد. او معتقد است فوتبالی که استقلال بازی می‌کند قابل دفاع نیست:

-این مشکل به ساختار تیمی بازمی‌گردد. اگر تیمی گل نمی‌زند، یعنی مشکل دارد. از طرفی، از سمت بازیکنان هم تلاشی نمی‌شود. زمانی هست که بازیکن با جان و دل بازی می‌کند و تلاشش ثمری ندارد، اما در استقلال این شرایط وجود ندارد. هر کسی می‌خواهد در استقلال باشد، باید با جان و دل بازی کند. اگر فرهاد مجیدی، فرهاد مجیدی شد، از خودش گذشت تا به اینجا رسید.

-خیلی از بازیکنان استقلال در خواب‌شان هم نمی‌دیدند در این تیم بازی کنند. بازیکنان جوانی که گرفتند، خیلی زود استقلالی شدند. آنها قدر پیراهنی که بر تن‌شان است را نمی‌دانند و در حد استقلال نیستند. هوادار چه گناهی کرده که باید غصه نتایج تیمش را بخورد؟ سه سال است که تیم نتیجه نمی‌گیرد و از آن طرف پرسپولیس نتایج خوبی کسب کرده است. دربی را هم که امسال باخته‌اند. تمام دلخوشی هواداران استقلال و پرسپولیس به کُری‌خوانی‌هاست. استقلال سال گذشته دربی را برد، اما امسال نقطه روشنی ندارد که از آن بشود حمایت کرد.

-خودمان استقلالی هستیم و این شرایط برای ما هم سخت است. ما قلباً استقلال را دوست داریم، اما این تیم به شکلی بازی نمی‌کند که بتوان از آن حمایت کرد. برخی از بازیکنان این تیم در حد استقلال نیستند. اگر استقلال می‌خواهد قهرمان شود، باید 15 بازیکن این تیم بروند که البته این کار شدنی نیست! استقلال نیاز به بازیکنان طراز اول دارد.

۸۲    
آی اسپورت
2017-12-05 10:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر