فهرست
سفر تابستانی مسی و رفقاچقدر آب خورد؟
سفر تابستانی مسی و رفقاچقدر آب خورد؟

سفر تابستانی مسی و رفقاچقدر آب خورد؟

آی‌اسپورت- این روزها لیونل مسی، سسك فابرگاس و لوئیس سوارس برای سپری كردن تعطیلات تابستانی همراه با خانواده‌هایشان به منطقه ایبیزای اسپانیا رفته‌اند و حسابی مشغول خوشگذرانی و لذت بردن از گرمای تابستان هستند. این در حالی است كه تا كمتر از دو هفته دیگر جشن ازدواج لیونل مسی و همسرش آنتونیا در روساریوی آرژانتین برگزار خواهد شد.

مسی و آنتونیا با دو پسرشان، لوئیس سوارس و همسرش سوفیا با دو فرزندان‌شان و سسك فابرگاس با همسر و دخترانش در كنار هم به تفریح می‌پردازند. آنها از یك قایق تفریحی استفاده می‌كنند. ستاره‌های دنیای فوتبال معمولاً چنین قایق‌های تفریحی‌ای را اجاره می‌كنند ولی لیونل مسی تابستان گذشته یكی از این قایق‌های لوكس را به نام Seven C خریداری كرد تا برای تعطیلات همراه با خانواده از آن لذت ببرد. این قایق تفریحی گنجایش 10 نفر به علاوه 4 نیروی تداركاتی (راننده، مهماندار، آشپز و..‌) را داراست. طبق گزارش منتشره در ال‌موندو، در این قایق تفریحی یك سوئیت و 3 اتاق دیگر همراه با 4 سرویس بهداشتی و یك سالن نشیمن تعبیه شده و در آن یك موتور آبی، دو قایق كایاك برخی دیگر از تجهیزات تفریحات آبی قرار دارد. طبق اعلام وب‌سایت TopSailingCharter، هزینه اجاره روزانه چنین قایقی تفریحی 8833 یورو است و برای اجاره هفتگی آن باید 53/240 یورو پرداخت. اجاره روزانه قایقی مشابه آنچه خانواده این 3 فوتبالیست این روزها در آن به استراحت می‌پردازند، 9 هزار یورو است.

البته اجاره این قایق، تنها هزینه سفر تابستانی خانواده‌های مسی، سوارس و فابرگاس به ایبیزا نیست‌؛ طبق اعلام روزنامه OK، این 3 ستاره همراه با خانواده‌هایشان در یك ویلای لوكس در یكی از محله‌های اختصاصی ایبیزا مستقر شده‌اند. در این محله قیمت خانه‌ها و ویلاها حدود 4 میلیون یورو است و این 3 خانواده برای اجاره ویلایی در این منطقه روزی حدود 10 هزار یورو پرداخت می‌كنند.

دوشنبه گذشته، مسی، سوارس و سسك و همسران‌شان در جشن رستوران اوشوایا حضور داشتند و مشخص شده قیمت ورودی این رستوران برای هر نفر 50 یورو است و قیمت مواد غذایی آن 100 برابر بیشتر از جاهای دیگر است و حتی ممكن است به 10 هزار یورو برسد.

 

 

۵    
آی اسپورت
2017-06-18 16:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر