فهرست
دکه آنلاین؛ آن مرد با قرارداد جدید آمد
دکه آنلاین؛ آن مرد با قرارداد جدید آمد

دکه آنلاین؛ آن مرد با قرارداد جدید آمد

آی اسپورت -  خبر ورزشی با انتشار عکسی از حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس نوشته که او نیم فصل به اسپانیا می رود. از دید این روزنامه مجید حسینی در صورت امضای قرارداد با استقلال تبدیل به گرانترین بازیکن لیگ برتر می شود. خبر ورزشی نوشته استقلال با علی کریمی که حرف و حدیثهای زیادی درباره مصدومیتش وجود دارد قرارداد 1.6 میلیاردی بسته.

 

خبر ورزشی 26 تیر
خبر ورزشی 26 تیر

تیتر یک گل مصاحبه با بیرانوند بعد از تمدید با پرسپولیس است. او گفته نخواسته دو سال رویایی اش با پرسپولیس زیر سئوال برود. او این درخواست را هم داشته که آینده او و سایر ملی پوشان سرباز را با پولادی گره نزنند. این روزنامه به اولین گاف استیلی در تیم امید هم اشاره کرده و ناراحتی علی جباری از جذب بازیکنان مصدوم برای استقلال را هم روی جلد برده.

 

گل 26 تیر
گل 26 تیر

آن مرد با قرارداد جدید آمد تیتر روزنامه پیروزی درباره تمدید علیرضا بیرانوند با پرسپولیس است. این روزنامه با کنایه درباره توافق استقلال با علی کریمی تیتر زده و نوشته که پشتکار آبی ها در جذب بازیکن جدید ستودنی است. منتفی شدن برگزاری سوپرجام در این مقطع هم تیتر دیگر پیروزی است.

 

پیروزی 26 تیر
پیروزی 26 تیر

همشهری ورزشی با تیتر سیاست در آغوش فوتبال به حضور رهبران سیاسی به خصوص رئیس جمهور کرواسی در جام جهانی اشاره کرده. توافق علی کریمی با استقلال و تمدید قرارداد بیرانوند تیترهای دیگر این روزنامه است.

همشهری ورزشی 26 تیر
همشهری ورزشی 26 تیر

 

۱    
آی اسپورت
2018-07-17 08:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر