فهرست
تیم ملی تو را از دست داد
تیم ملی تو را از دست داد

تیم ملی تو را از دست داد

آی اسپورت - در روزگاری که فوتبالیست ها فقط به فکر قراردادهای کلان و به موقع پرداخت شدن حقوقشان هستند، سیدجلال حسینی گوهر کمیابی است. مدافعی که از همان روزهای اول با لباس ملوان نوید ظهور یک مدافع باهوش، متعصب، نترس و بازی‌خوان را می‌داد. مدافعی که بازی بکش زیرش را بلد نبود و بازی‌ساز بود. در هر تیمی که بازی کرد بهترین خط دفاع لیگ شد. از سایپا و سپاهان گرفته تا نفت تهران و پرسپولیس.

به جرأت می‌توان گفت ریال به ریال دریافتی که از فوتبال طی این سالها داشت به سبب تعصب و جنگندگی که برای تیم‌های خود داشت حلال حلال بود. شش قهرمانی با تیم‌های مختلف در لیگ ایران نشان داد برای قهرمان شدن باید یک سیدجلال در ترکیب تیم خود داشته باشید. ستون، سید دیوار حسینی و اخیراً سوپرمن القابی بود که شایسته یکی از دو مدافع برتر تاریخ فوتبال ایران بود.

سیدجلال حالا که به جبر روزگار و جبر کارلوس کی‌روش از تیم ملی خداحافظی کرد، می‌تواند تا چند سال هنوز مدافع مستحکم پرسپولیس باشد و از بازی‌هایش، از رهبری‌اش و از گل‌های حساسی که با پیراهن قرمز پرسپولیس به ثمر می‌رساند بیشتر و بیشتر لذت ببریم. سیدجلال حسینی به شماره چهار هویت تازه بخشید، شماره‌ای که بر تن خیلی‌ها در تیم ملی گشاد خواهد بود. سید جلال حسینی عزیز، تیم ملی تو را از دست داد. نامت در تاریخ فوتبال ایران جاودانه باقی خواهد ماند.

۱۱۰۱ ۷  
آی اسپورت
2018-12-02 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
...
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۱۶
تیم ملی فعلی ما ، قائم به شخص نیست . این نظر نویسنده بیسواد اینجاست .
ناصر
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۱
علیرغم اینکه به لحاظ فنی سید جلال رو قبول دارم، به شدت با تیترتون مخالفم ... یه همچین حاصل همین نگاه ژورنالیستی هستش که دعوای بین کی روش و برانکو رو دامن میزنند تا نون بیشتری به خونه ببرند ... هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه های پرطرفدار و بزرگ نیست، این جمله ای هست که همیشه راجع به تیم های بزرگ میزنیم، حالا شما با این تیتر بازیکن رو از تیم ملی هم بزرگتر کردید. این کار شما یعنی کسر شان تیم ملی. نگاه رنگی داشتن خوبه، اما وقتی موضوعات باشگاهی در میان باشه، اما خواهشا برای تیم ملی این کار رو نکنید. نهایتا شاید بهترین نکته ای که بشه گفت اینه که سید جلال مستحق بازی بیشتری برای تیم ملی بود اما نه اینکه تیم ملی اون از دست داده باشه، کما اینکه دیدید بعد از رفتن سید جلال از تیم ملی هم کمترین خللی به ساختار دفاع تیم ملی ایران عزیزمون وارد نشد. پس لطفا حساسیت ایجاد نکنید
یاحسین(ع)
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۹
سیدبلال ...تیم ملی...خداحافظی...خخخخخخ..تیم ملی بادوگل خورده توجام جهانی چه نیازی به این بوگندو داشت..بره گم شه
کاشیما
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۳
سید دوپینگ
abud
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۳
افضل مدافع الايراني لكل تاريخ كرةالقدم الايراني ،بدون شك والله
..
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۶
تیم ملی کوچک، سید جلال بزرگ رو از دست داد. درود بر سید جلال، درود بر پرسپولیس.
رضا
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
تیم ملی تو را از دست داد. چون تو به سمت هدایتی غش کردی. آن هم یک نصف شب در اتاق آن هتل..
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر