فهرست
اتهام به شفر: سیاه نمایی
اتهام به شفر: سیاه نمایی

اتهام به شفر: سیاه نمایی

آی اسپورت – صحبتهای وینفرد شفر در کنفرانس خبری بعد از بازی با العین درباره مشکل بدنسازی تیمش در ابتدای فصل واکنش های زیادی را به همراه داشته. ولی الله صالح نیا مربی بدنساز سابق استقلال اصلا حرفهای شفر را قبول ندارد. او به مهر گفته:" آقای شفر یک بدنساز خارجی برای تیم آورد که این آقا خودش به دو بدنساز نیاز دارد که بدنش را تراش دهد.!آنها از هفته هشتم تیم را تحویل گرفتند والان هفته بیست و پنجم هم گذشته. آقایان لازم نبود به علم بدنسازی تسلط داشته باشند تا بتوانند از هفته هشتم تا الان بدن بازیکنان را بسازند. من خودم بارها همین استقلال را از وسط فصل تحویل گرفتم و توانستم بدنسازی خوبی انجام بدهم و تیم هم با همان بدنسازی قهرمان شد.سئوال من از شفر این است آیا روزی که پرسپولیس را بردید تیم تان مشکل بدنی نداشت؟ آیا روزی که الهلال را بردید بدنسازی نیم فصل مشکل نداشت؟ آیا روزی که با العین در امارات ۲-۲ مساوی کردید و همه برای شما «به‌به و چه‌چه» کردند تیمتان مشکل بدنسازی در نیم فصل نداشت؟ آیا سه روزه تیمتان در بدنسازی نیم فصل مشکل پیدا کرد؟" انتقادات صالح نیا از شفر و کادرش به همین جا ختم نشده و او سرمربی استقلال را به سیاه نمایی متهم کرده است:" شفر کاملا فرافکنی کرد و خواست فشار را از روی خودش بردارد.در توانایی های شفر شک نیست، اما این عادت اخلاقی خوبی نیست روزی که برنده شد نتیجه را به نام خودش ثبت کند و روزی که نتیجه نگیرد پای علیرضا منصوریان و مربیان قبلی را وسط بکشد. در آلمان نمی دانم اما ما در ایران نام این کار را سیاه نمایی می گذاریم برای شانه خالی کردن از بار مسئولیت."

۱۰ ۶  
آی اسپورت
2018-03-14 09:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
رضا
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۵۵
خجالت آوره آقایون هنوز سه متر زبونشون درازه از منصوریان تا دستیار چاقو کشش تا آنالیزور دلالش تا بدنسازش با فوتبال بزن زیرش علی اصغری و شارلاتانیسم و پوپولیسم و لمپنیسم هویت باشگاه استقلال و جایگاه این تیم تو آسیا رو مخدوش کردن هنوز که هنوز از رو نرفتن و با لحن طلبکارانه شفر رو به سیاه نمایی متهم می کنن خوشحالم که کل این جماعت بی سواد با بی آبرویی از استقلال رفتن تا مردم متوجه فرصت طلبی، بیسوادی، و شارلاتانیسم منصوریان و دار و دستش و قبل از اون قلعه نویی و دار و دستش و مظلومی و چه و چه شدن امیدوارم با آگاهی افکار عمومی دیگه هیچ وقت لمپنیسم بیسوادی به استقلال برنگرده (هنوز فراموش نکردیم سرمربی سابق سر تمرین جوجه باد می زد و با مشاوره بدنسازش بشکه یخ می آورد حیف ریال به ریالی که با لابی و فرصت طلبی از استقلال کندین و بردین که از کیسه مردم بردین)
مصی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۱۳
ای شفرموقشنگ با این تیم..... باید بری به فشم
۵
مصطفی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۱۹
شما الان کجایی چرا کسی تیم بهت نمیده
farhad
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۳۱
نمیدونم ما ایرانیها اینقدر پستیم یا روزگار خیلی پست شده ؟! اینقدر عوضی شدیم که حاضریم تمام اخلاق و مرام رو زیر پا بزاریم تا دوزار از این سفره کثیف و نجس مافیای فوتبال ایران نصیب ما هم بشه . سفره ای که آقایون کلت به کمر مدیرانش هستن و اسطوره های باندبازی مثل دایی و قلعه نویی و غیره مربیانش . یه سری هم نوچه داریم که به یه کاسه آش هم راضین این وسط ! اینا امثال ممد مومنی و صالح نیا و مرفاوی و الباقی هستن . متاسفانه تقریبا تمام مطبوعات و رسانه های ما هم دست همین مردم عوضی شده داره اداره میشه که تحمل 4 ماه کیفیت امثال این مربی خارجی رو که دزدی بلد نیست رو ندارن ! چرا که سفره رو خالی حس میکنن ! قافل از اینکه هنوز تو این مملکت وجدان های بیدار و پاکی هست که تفاوت منصوریان و قلعه نوییه دروغگو و متظاهر رو با امثال شفر میدونه . همون 100 هزار نفری که استادیوم بودن و 20 هزار نفری که برای عشقشون اومدن و پشت در بسته استادیوم با فریادهای داخل استادیوم ذوق مرگ شدن ! فقط و فقط به عشق استقلال و مربیه راستگوی پاکش !!! همین
مجید
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
این صالح نیا نمک به حرام سردمدار ایجاد موج منفی در زمان کخ مربی المانی استقلال بود..بعداز اخراج کخ این هیچی ندار به پرسپولیس رفت..اصلا به این هیچی ندار چه ربطی داره از استقلال حرفی بزنه..شفر کبیر بزرگترین مربی استقلال تا به حال بوده..همین العین همین استقلال رو اگه شفر نبود یا پرسپولیس در تهران درب و داغون میکرد..
۶
علی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۱۰
دقیقا درست گفته،شفر هم مثل کیروش لانتور، یاد گرفته که بردها رو برای خودش کنه ولی باختها و بد بازی کردنها رو به مربی های قبلی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر