فهرست
بازیکنان رئال مادرید شوکه از برخورد زیدان
بازیکنان رئال مادرید شوکه از برخورد زیدان

بازیکنان رئال مادرید شوکه از برخورد زیدان

آی اسپورت - روز چهارشنبه رئال مادرید در دیدار برابر تیم آلکویانو در چارچوب دور شانزدهم رقابت های کوپا دل ‌ری نتیجه را 2-1 واگذار کردند و از این رقابت ها حذف شدند. اما چیزی که بازیکنان رئال مادرید را پس از بازی شوکه کرد، فقدان خشم و احساسات در برخورد سرمربی فرانسوی این تیم بود. شکست قهرمان اسپانیا برابر تیمی گمنام  و ده نفره و حذف از کوپا دل ری توفانی در رسانه های اسپانیایی بر پا کرده است.

طبق ادعای مارکا بازیکنان رئال مادرید از برخورد بدون عصبانیت زیدان شگفت زده شده اند و انتظار داشتند که در کنفرانس پس از بازی او انتقادات سنگین تری را نسبت به عملکرد آنها مطرح کند. گفته می شود بازیکنان مادرید نه تنها انتظار برخورد سختی را از زیدان داشتند، بلکه احساس می کردند که مستحق چنین برخوردی نیز هستند... برخوردی که البته از سوی زیدان اتفاق نیافتاد. شکست برابر آلکویانو آخرین نتیجه غیرقابل قبول رئال مادرید پس از چندین ناکامی دیگر بود. رئال مادرید در سوپر کاپ اسپانیا برابر اتلتیک بیکبائو نتیجه را واگذار کرد و در لالیگا نیز برابر تیم های رده پایین و در خط سقوط الچه و اوساسونا نیز نتوانست پیروز شود.

به نظر می رسد که در هفته های اخیر بازیکنان رئال مادرید از ارائه عملکرد مناسب در برابر تیم های ضعیف تری که انتظار می رود به راحتی ببرند، ناتوان شده اند. علاوه بر این در هفته های اخیر دیگر خبری از روابط گرم صمیمانه پیشین بین زیدان و بازیکنان رئال مادرید نبوده و فشارها هر لحظه بر روی زیدان بیشتر می شود.

۴    
آی اسپورت
2021-01-21 22:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر