فهرست
واکنش سیدجلال به شادی گل: جبران می‌کنیم
واکنش سیدجلال به شادی گل: جبران می‌کنیم

واکنش سیدجلال به شادی گل: جبران می‌کنیم

آی‌اسپورت- کاپیتان پرسپولیس که هنوز شرایط بازی را پیدا نکرده نسبت به مسائل روز قرمزها واکنش نشان داد و در پایان بازی با پیکان با خبرنگاران صحبت کرد. حرف‌های سیدجلال حسینی را می‌خوانید.

شکست برابر پیکان: حریفان جلوی ما یک گل می‌زنند و بعد از آن دفاع می‌کنند.  بچه‌ها تلاش خودشان را می‌کنند اما فاصله بازی‌ها نزدیک است و ریکاوری سخت می‌شود. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم.

میزبانی از الهلال در امارات: باشگاه در این زمینه تلاشش را می‌کند اما ظاهراً فدراسیون امارات قبول نمی‌کند، مسلماً دوبی برای ما خوب است چون طرفداران زیادی در آنجا داریم.

شایعه خداحافظی از فوتبال: از این خبرها تعجب می‌کنم، این کارها درست نیست، من روز به روز شرایط بدنی‌ام بهتر می‌شود.

بلیت فروشی: بلیت فروشی حق باشگاه پرسپولیس است، بازیکنان در زمین تلاش می‌کنند و هواداران هم پول می‌دهند، متأسفانه یک شرکتی می‌آید و به راحتی بلیت فروشی را بر می‌دارد، این پول باید برای باشگاه باشد، ما شرایط سختی داریم، باشگاه درگیر پرونده مطالبات گذشته مانند ژوزه است و نمی شود که طاهری دست خالی و تنها با مشکلات بجنگد. در حال حاضر باید با الهلالی بازی کنیم که سال به سال قدرتمندتر می‌شود.

شادی گل عجیب پیکانی‌ها: مطمئن باشید جبران مى کنیم. بچه‌هاى ما یک اخلاق بد دارند و آن این است که فراموش نمى‌کنند و مطمئنا این را هم فراموش نمى‌کنند.

۸۹ ۶  
آی اسپورت
2017-09-17 23:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
مهران
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
پس بقیه باید فراموش کنن که مسلمان و احمدزاده میپرن بالا ... رو میزنن بهم دیگه؟
امید از تفت
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۵۸
معلومه خیلی سوخته از شادی گل آقا خان خخخخخخخخخخح. پیره حسوووود
مهدفوتبال
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۲۷
برو بابا!!!
محمد
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۱۷
کامنت های مربوط به این مطلب رو که میخونم به این نتیجه میرسم که خوب شد پرسپولیس باخت و یه عده یعنی طرفداران محدود تیم پنجم پایتخت به اذن این باخت شفا پیدا کردن و تونستن در چند کامنت عقده گشایی کنن!!!
یوسف
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۰۸
جالبه سیدجلال به تاکتیکی طعنه میزنه که پارسال تو چند بازی خودشون برای پیروزی به کار بردن. زدن یه گل و دفاع از اون با چنگ و دندون
فرهاد
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
این حسینی 4 سال هم سابقه بازی در پرسپولیس ندارد ولی از همه پر مدعا تر است به همه بد و بیراه می گوید از مربی حریف تا داورو بازیکن های حریف بخاطر خود شیرینی هوادارانش تو سالهای اخر فوتبالش بنگر هم همین خودشیرینی ها را کرد که دو سال بیشتر در پرسپولیس بماند ولی نتیجه نداد و شوتش کردند بیرون تو هم پیر شدی دادا سال دیگه شوتت می کنند بیرون انقدر خود شیرینی نکن. پیکان چون برد پس تاکتیکش بد بود ولی تیم هایی که به شما می بازند خوب هستند. معلومه اکثر تیم ها اینجوری نتیجه می گیرند یک گل میزنند و دفاع می کنند 8 تیم لیگ برتری همین جوری از جام حذفی بیرون رفتند و به تیم های دسته 1 باختند . اینم یک تاکتیم است که خود تیم شما چندین بازی از همین تاکتیک استفاده کرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر