فهرست
در روز اول بیش از ۱۰ هزار پیراهن نیمار در پاری سن ژرمن...
در روز اول بیش از ۱۰ هزار پیراهن نیمار در پاری سن ژرمن...

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۸

در روز اول بیش از ۱۰ هزار پیراهن نیمار در پاری سن ژرمن فروش رفت. قیمت پیراهن: ۱۵۵ یورو با شماره و اسم. البته از یک میلیون و پانصدهزار یورویی که از فروش پیراهن‌ها به دست‌آمده بین ۱۰ تا ۱۵ درصد به باشگاه می‌رسد.کمتر از دویست‌هزار یورو درآمد در روز اول برای خرید دویست میلیون یورویی.
آی اسپورت
2017-08-05 21:08:23
نظر دهید

۴ نظر
امیر
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۹
قیمت این لباس تو بریتانیا 55 پوند هست و این قیمت اعلامی شما کاملا اشتباهه
۱
التون
يكشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۱
درآمد اصلی از فروش پیراهن نیست، از نرخ قراردادهای تلویزیونیه که با اومدن نیمار، باشگاه قیمتش پیشنهادیشو تقریبن چهار برابر کرده و راحت سی چهل میلیون فقط از این یه قلم درامد کسب میکنه. حالا بماند تورهای کشورهای شرق دور که هر کدوم نزدیک به ده میلیون سود خالص خواهد داشت و...
تیم مارکتینگ و انالایزرهای اقتصادی باشگاه قبل از خرید این بازیکن تا قرون اخر سودهای حاصله رو حساب کردن و بعد اقدام به خریدش شده.
یه مقاله جالب تو همین زمینه تو مجله اکونومیست چاپ شده خوندنش واقعن ارزش داره. البته اگه دوستان عزیز کمی از وقتشونو به جای حساب کتابای دوزاری واسه زبان انگلیسی بذارن حله
۸ ۱
م.
يكشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۳۵
اصولا تمام موارد درامد زا منوط به نتیجه گرفتن تیم پاریسن ژرمنه وگرنه در صورتی که نتایجی فوق العاده تر از قبل بدست نیاد نه تنها درامد زایی از راه هایی که به بیننده و تماشاگر مزوبطه، بدست نخواهد اومد بلکه ارزش ستاره های جذب شده هم در بازار کمتر از قبل شده و از اون جهت هم ممکنه ضرر حاصل بشه.

ریسک سرمایه گذاری همیشه بوده و باید دید دلارهای عربی حواب میده یا نه در این مورد از سرمایه گذاری ها
۶
التون
يكشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۶
البته فک کنم این متن یه ترجمه از کنایه و طعنه باشگاه های رقیب باشه که در اون صورت قضیه اصلن حساب کتابو اینا نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر