فهرست
آبیاتی: بالوتلی می تواند زلاتان جدید میلان باشد
آبیاتی: بالوتلی می تواند زلاتان جدید میلان باشد

آبیاتی: بالوتلی می تواند زلاتان جدید میلان باشد

آی اسپورت- کریستین آبیاتی، دروازه بان باتجربه میلان، معتقد است ماریو بالوتلی می تواند همان نقشی را در این تیم داشته باشد که زلاتان ابراهیموویچ در آخرین قهرمانی روسونری در سری آ ایفا کرد.

بالوتلی در هر سه دیدار ایتالیا در جام جهانی به میدان رفت اما علی رغم به ثمر رساندن گل پیروزی تیمش مقابل انگلیس، در دو دیدار بعدی مقابل کاستاریکا و اروگوئه، نمایش چندان خوبی نداشت.

اما آبیاتی ادعا کرد که سوپرماریو بسیار مشتاق است تا خودش را ثابت کند و حتی معتقد است که او می تواند در اندازه های زلاتان ابراهیموویچ تاثیرگذار باشد.

او به گاتزتا دلو اسپورت گفت:\" او بعد از جام جهانی، با اشتیاق ویژه ای به تیم برگشت. او می خواهد ثابت کند که با آنچه در جام جهانی از او دیدیم، متفاوت است. آیا او می تواند زلاتان جدید میلان باشد؟ اگر او درک کند که باید در هر جلسه تمرینی، بهترین نمایش را ارائه بدهد، بله. من مطمئنم که زیر نظر فیلیپو اینزاگی، او موفق می شود.\"

آبیاتی که 11 سال با فیلیپو اینزاگی هم بازی بود، با تحسین سرمربی جدید میلان، گفت:\" اینزاگی شور و اشتیاق زیادی به تیم آورده است. همه تیم از او حمایت می کنند. اینزاگی یک الگوی نمونه و قابل اعتماد است زیرا او اولین نفری است که همه به او احترام می گذارند.\"

     
آی اسپورت
2014-07-27 23:38:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر