فهرست
لیورپول 1-0 المپیاکوس: اولین پیروزی پیش فصل قرمزها
لیورپول 1-0 المپیاکوس: اولین پیروزی پیش فصل قرمزها

لیورپول 1-0 المپیاکوس: اولین پیروزی پیش فصل قرمزها

آی اسپورت- دو تیم لیورپول و المپیاکوس بامداد امروز در جام گینس به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی 1-0 لیورپول به پایان رسید.

این اولین پیروزی لیورپول در جام گینس و اولین شکست المپیاکوس بود. لیورپول دیدار قبلی مقابل رم را 1-0 شکست خورده بود و المپیاکوس موفق شده بود 1-0 میلان را شکست دهد.

این پیروزی برای سرخ‌ها اهمیت زیادی داشت و این در حالی است که المپیاکوس تنها چند سانتی متر با گلزنی فاصله داشت و ضربه قازاریان با فاصله ی کمی از تیرک دروازه به بیرون رفت. رحیم استرلینگ در همان دقیقه 5 روی پاس دنیل استوریج موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند و تیمش را در ابتدا پیش بیندازد.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/592ac5557f1.jpg\"


المپیاکوس در دقیقه 35 موقعیتی در محوطه جریمه داشت و خاویر ساویولا به پنالتی اعتقاد داشت ولی داور مسابقه به او به خاطر شبیه سازی کارت زرد نشان داد. دقایقی بعد نوبت مارکوویچ بود که حرکت زیبایی به سمت دروازه المپیاکوس شروع کند ولی ضربه ی او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

راجرز بین دو نیمه امره جان را جایگزین مارکوویچ کرد و جو آلن را به جای خوسه انریکه و کوتینیو را به جای جک رابینسون به میدان آورد اما بازی در نهایت با همان یک گل به پایان رسید.


     
آی اسپورت
2014-07-28 09:40:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر