فهرست
راجرز: بدون سوارس هم می‌توانیم گلزنی کنیم
راجرز: بدون سوارس هم می‌توانیم گلزنی کنیم

راجرز: بدون سوارس هم می‌توانیم گلزنی کنیم

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، معتقد است که جدایی لوئیس سوارس، تاثیر چندانی روی عملکرد خط حمله تیمش نداشته است.

سوارس که به تازگی از لیورپول به بارسلونا پیوسته، فصل گذشته 31 گل از 101 گل لیورپول را به ثمر رسانده بود. پس از پیروزی  1-0 مقابل المپیاکوس با گلزنی استرلینگ، راجرز از خط حمله تیمش مطمئن به نظر می‌رسد.

او در جمع خبرنگاران گفت:\" من گلزنی را در بازیکنانی دیدم که فصل گذشته بیش از 70 گل به ثمر رسانده‌ بودند.لوئیس سوارس دیگر بازیکن لیورپول نیست پس احتیاجی نیست راجع به او صبحت کنیم. من تنها نگران بازیکن هایی که در اختیار دارهم هستم که فصل قبل به خوبی نشان دادند که وقتی لوئیس نیست هم ما می‌توانیم گل بزنیم و مشکلی برایمان نخواهد بود.\"

راجرز معتقد است که استوریج که فصل گذشته 21 گل به ثمر رساند می‌تواند به خوبی جای سوارس را بگیرد.

\" از وقتی دنیل استوریج بازگشته، تفاوت‌هایی در او دیدم. او پس از حضور در جام جهانی و عملکرد خوبش در فصل گذشته، اعتماد به نفس بالایی دارد. او بیش از 20 گل به ثمر رسانده بود و از لحاظ روحی روانی شراط مناسبی دارد.

مارکوویچ هم بهتر و بهتر می‌شود. او امروز قدرت بالایی از خود نشان داد. سرعت خوبی دارد و تمام کننده ی قابلی است.بازیکنان سرعتی خوبی داریم. رحیم استرلینگ همیشه عالی بود و از دیدن بازی‌های او لذت می‌برم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-28 10:23:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر